Motorlu Perde

Ofis ve evinizin havasını değiştiren, mobilyalarınıza uygun binlerce model ile perdeci ​niz bir tık uzağınızda. Hayatın her alanında kendine yer edinen internet ortamına bizde perdelerle karşınızdayız. İnternet perdeci niz ‘Perdemobil’.

Ofisinizin atmosferini değiştirecek zebra perdeler daha modern hale getirecek motorlu perde modelleri bulunmaktadır. Özellikle motorlu perdeler uzaktan kumanda ile perdenizin kontrolü sizde olacak. Projeksiyon ışınlarına özel olarak üretilen projeksiyon perdelerimiz sunumlarınızın daha etkili olmasını sağlayacak. İş hayatınızı kolaylaştıracak. Sizi diğer firmalardan ayıracak, müşterilerinize kalitenizi göstereceksiniz.

Siz Durun, Perdeci Size Gelsin

Evinizi, mobilyanızı iyi gösterecek süs aksesuar perdedir. Perde evin gelinliğidir. Perde çok seçimi önemlidir. Her evde klasik olarak gördüğünüz zebra perdelerin dışında evinize ayrı bir hava katacak dikey zebra modelimiz sizi diğerlerinden ayıracak. Cam balkonlarınız için uzaktan kontrol özelliği olan perdelerimiz ile kontrol sizde olacak. Modern, uyumlu eviniz ile komşularınızı kıskandıracaksınız.

Mağaza mağaza perdeci gezip eşyalarına uygun perde bulamayan, beğendiği perde cüzdanına uymayan herkesi kapsayan bir sistem ile karşınızdayız. Yeni bir sistem olan ‘ PERDE MOBİL ‘ de binlerce farklı markanın binlerce farklı modelinden istediğiniz perde modelini seçiyorsunuz. Biz üretip sizin istediğiniz gün ve saatte ücretsiz olarak kapınıza getiriyor ve ücretsiz olarak montajını yapıyoruz.

En Güzel Perde Yerinde Seçilendir ! Perde Mobil ‘ Yerinde Perde Hizmeti ‘

Kaliteli ürünlerin hem ucuza hem de ayağınıza gelmesinde en önemli etken mağaza masraflarımızın olmaması. Biz mağaza masraflarını azaltıp ürünlerimizi daha uygun bir hale getirdik​​​​​. Amacımız maliyetimizi en aza indirip bunu teknoloji ile birleştirip ürün fiyatını herkese uygun hale getirmek.

Küçük bir dokunuşla evinizin, ofisinizin atmosferini değiştirmek ister misiniz? Eğer cevabınız ‘EVET’ ise doğru adrestesiniz. Şık, zarif, sade, spor, klasik marka ve modelle size bir tık kadar yakınız. Tek yapmanız gereken internet sitemizden ‘ Randevu Al ‘ kısmında bulunan formu doldurmak. Siz formu doldurun gerisini bize bırakın. Profesyonel, güler yüzlü personelimiz mobil destek ile her zaman yanınızdayız. Size en uygun perdeyi en kaliteli şekilde üretip kapınıza kadar getiriyoruz. Ücretsiz servis ve montaj seçeneğimiz, %40 a varan indirimlerimiz, peşin fiyatına 3 taksit ile memnuniyetiniz için perdeci burada. Şık ve estetiğin adresi perdeci mobil ile iletişime geçebilirsiniz.

Perde Mobil Size En Yakın Perdeci

Stor Perde

Zebra Perde

Motorlu Stor Perde

Motorlu Perde Sistemleri

Tül ve Perdelik Kumaşlar

Rustik Perde

Jaluzi Perde

Screen Stor Perde

Cam Balkon Perdesi

Dijital Baskılı Perde

Dikey Tül Perde

Sahne Perdesi

Projeksiyon Perdesi

Blackout Stor Perde