Perde Mobil Yerinde Perde Hizmeti

  • Perde Mobil, siz evinizden dışarı çıkmadan, mağaza mağaza dolaşmadan, evinizde perde hizmeti veren yeni dönem perde satış hizmetidir.

  • Mağazacılık maliyetlerini ve ek masrafları ortadan kaldırdığı için ekonomik ve hızlıdır.

  • Sadece bir telefonla ulaşabileceğiniz Perde mobil servisi size en yakın aracı yönlendirir ve hiçbir ek ücret talep etmeden profesyonel ve güler yüzlü servis elemanlarıyla verdiğiniz adrese gelir.

  • Perde mobil araçlarında bulunan seçkin markalara ait binlerce çeşit renk ve modelle, zevklerinize uygun perdeyi bulmanızı sağlar.

  • Siz perdenize karar verdiğiniz anda siparişiniz üretim merkezine iletilir ve üretim hemen başlar, böylece kısa bir sürede perdeleriniz montaj için hazırıdır.

  • Perde almak artık çok kolay, Perde mobil hızlı ekonomik ve pratik, size hem para hem zaman kazandırır.

  • Maliyet düşürmeye odaklanmış sistemi, kaliteli ve markalı ürünleri en ekonomik yoldan ulaştırmayı vaat eden Perde mobil, değerli vaktinizi harcatmadan size en iyi servisi “koşulsuz ücretsiz” sağlayacak bir hizmeti ayağınıza getiriyor.

  • İşini zamanında yapan, teknolojiyi sonuna kadar kullanan ve size tam mutluluk garantisi veren Perde mobil, bu süreçte sizin dekorasyonunuza en uygun perdeyi seçmeniz açısından da yönlendiren bir hizmettir.

Perdeye mi İhtiyacınız oldu

Evinize veya iş yerinize perde yaptırma ihtiyacı duyduysanız, hemen Perde Mobil ile iletişime geçin! 0850 532 1993 ya da 0532 307 95 84’ü arayabilirsiniz. Ya da bize mail atabilir ve ücretsiz randevunuzu alabilirsiniz.

Adresinize Ücretsiz Gelelim

Perde Mobil servisi size en yakın aracı yönlendirir ve hiçbir ek ücret talep etmeden profesyonel ve güler yüzlü servis elemanlarıyla verdiğiniz adrese gelir.
Perde Mobil, araçlarında bulunan seçkin markalara ait binlerce çeşit renk ve modelle, zevklerinize uygun perdeyi bulmanızı sağlar.

Üretim ve Montaj

Siz perdenize karar verdiğiniz anda siparişiniz üretim merkezine iletilir ve üretim hemen başlar, sizin belirlediğiniz gün ve saatte perdeleriniz yerlerine monte edilir. Perde Mobil hızlı ekonomik ve pratik, size hem para hem zaman kazandırır.

Sizin için en iyi perdeye sadece 1 adım uzaklıktasınız.

Hemen, yandaki formu doldurup kolayca randevu alabilirsiniz. Dilerseniz 09:00 – 21:00 saatleri arasında bizi arayabilirsiniz

0850 532 1993 – 0532 307 95 84

Yeni Nesil Perdeci

Perde Mağazası Ayağına Kadar Gelsin !

Ücretsiz Sunum ve Montaj İmkanı

Her Zaman ve Daima En Uygun Fiyatlar Perde Mobil’de

""
1
Formu Doldurup Kolayca Randevu Alabilirsiniz
Adınız, Soyadınızyour full name
Telefonunuzyour full name
Randevu Tarihinizi BelirleyinRANDEVU
Previous
Next