kartal perdeci

%40 FİYAT AVANTAJI

PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

ÜCRETSİZ SUNUM VE MONTAJ

Kartal Perdeci

Arayın, Adresinize Gelip Size En Uygun Perde Çeşitlerini Birlikte Seçelim.

Perde mobil siz evinizden dışarı çıkmadan, mağaza mağaza dolaşmadan, evinizde perde hizmeti veren yeni dönem perde satış hizmetidir. Mağazacılık maliyetlerini ve ek masrafları ortadan kaldırdığı için ekonomik ve hızlıdır.

En Güzel Perde Yerinde Seçilendir ! Perde Mobil ‘ Yerinde Perde Hizmeti ‘

Mobil showroomumuz evinize yada ofisinize kadar geliyor! Bizi diğer tedarikçilerinden ayıran özelliklerimizle hizmetinizdeyiz!
Seçim yapabileceğiniz ergonomik geleneksel ve çağdaş kumaşlarla doluyuz! Ayrıca basit stor perdeden konservatuar perdelere ve panjurlara kadar aklınıza gelebilecek her türlü perdeye sahibiz…

Bak, Keşfet, Satın Al!

Evinize, iş yerinize kadar geliriz, seçimlerinizi görerek, dokunarak yaparsınız. Telefon ile ulaştığınızda ya da bilgi formunu doldurduğunuzda en yakın Perde Mobil ekibini size yönlendiririz.
Tüm odalarınızı tek seferde tamamlayabilmek harika olurdu değil mi? Tutkumuz olan renkler mükemmel dokular, kumaşlar ve tasarımlar sizi bekliyor…

Ekonomik ve Hızlı Çalışma Anlayışı

Mağazacılık maliyetlerinin ortadan kalkmasını sağlayan perde mobil hizmetlerimiz, müşteri beklentilerine odaklıdır. Ekonomik çözümlerimiz kısa zaman içinde tamamlanır ve yaşam alanlarını seçilen perdelerle zengin bir görünüm kazanır.

Yerinde perde hizmetlerimize isteyen herkes telefonla ulaşabilir. Mobil araçlarımız arasından adresinize en yakın olan size yönlendirilir. Seçkin markaların en yeni katalogları arasından perdenizi seçebilir ve evinizin ihtiyaçlarını kısa sürede karşılayabilirsiniz.

Kartal Perdeci

Perde Mobil, Size En Yakın Perdeci

Ücretsiz Sunum ve Keşif İçin Hemen Arayın Gelelim 0532 307 95 84