%40 FİYAT AVANTAJI

PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

ÜCRETSİZ SUNUM VE MONTAJ

Uygun ve Kaliteli Cam Balkon Perdesi

Kapalı balkonların yaygınlaşması bu alanda yapılan yeniliklerin de artmasını sağladı.

Güneş ışığından daha fazla yararlanmak, balkonları açık ya da kapalı olarak kullanabilmek için geliştirilen alternatif yöntemlerden birisi de cam balkon tasarımları oldu.

Cam balkonlar sağladıkları avantajlardan dolayı çok kolay benimsense de avantajların yanında gelen dezavantajlar bazı zorluklara yol açtı.

Mahremiyet konusunda yeterli çözüm sunmayan cam balkonların temizliğinin yapılması da bir o kadar zor olduğu için bu dezavantajları ortadan kaldıracak çözümler ortaya çıkmaya başladı.

cam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesi
cam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesi
""
1
Formu Doldurup Kolayca Randevu Alabilirsiniz
Adınız, Soyadınızyour full name
Telefonunuzyour full name
Randevu Tarihinizi BelirleyinRANDEVU
Previous
Next

Cam balkonların sağladığı avantajların önüne geçmeden daha fazla konfor ve rahat kullanım imkanı sunan cam balkon perdesi büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Bu perdeler cam balkonların en büyük problemi olan mahremiyeti kolay bir şekilde çözüyor.

Aynı zamanda kolay bir şekilde lekelenen, parmak izi olan camları koruyarak temizlik sorunlarını da ortadan kaldırıyor. Cam balkon perdesi kullanım kolaylığı ve fonksiyonelliği ile büyük rağbet görüyor.

Kendine has bir mekanizması olan cam balkon perdeleri her yöne hareket ettirilebilir olma fonksiyonları sayesinde istenilen mahremiyeti kolayca sağlıyor. Tam, yarım ya da sadece istenildiği kadar alana göre açılan ve kapatılan bu perdeler mekanizmalarından çok kolay ayrılabiliyor. Katlanır cam balkonlarda rahatlıkla kullanılabilen perdeler panel boyutlarına göre ayarlanıp camların açılması ve kapanması anında da herhangi bir zorluk yaşatmıyor. Kullanımı kadar kendi temizliği de çok kolay olan perdeler hem içerden hem de dışardan oldukça şık bir görüntü sunuyor.

Mekanizması ile kullanım kolaylığı sağlayan cam balkon perdeleri farklı renk ve desen seçenekleri ile her alanda rahatlıkla tercih edilebiliyor. Boydan boya cam balkonlara rahatlıkla uygulanabilen perdeleri temizlemek için mekanizmadan çıkarmak yeterli oluyor.

İsteğe bağlı olarak mekanizma üzerindeyken de temizlenebilen cam balkon perdelerini nemli bir sünger ya da bez yardımı ile temizlemek gerekiyor. Yazın güneş ışıklarından balkonu koruyan, balkon keyfi yaparken dışardan görünürlüğü istenen ölçüde engelleyen cam balkon perdeleri katlanır cam balkonlarda da uygulanabiliyor.

Balkon keyfinin en güzel halini sunan cam balkonlar fonksiyonel cam balkon perdeleri ile güzelleşiyor.