%40 FİYAT AVANTAJI

PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

ÜCRETSİZ SUNUM VE MONTAJ

Cam Balkon Perdesi

Akordion özelliklere sahip olan ve ayın zamanda estetik görünüm sağlayan plise cam balkon perdesi ürünleri, perde dünyasının şık ve zarif ürünlerindendir. Vidalı montaj özelliğine sahip bu ürünler, çıkarılıp sorunsuz bir şekilde yıkanabilir. Pahalı deterjan istemeyen bu ürünler, her zaman temiz kalabilir. Yıkadıktan ve kurutulduktan sonra tekrar yerine kolayca montajlanabilir. Renk seçeneklerine sahip bu ürün, balkon tasarımlarınızla uyumlu olacak şekilde hazırlanabilmektedir.

Perde Mobil ile Cam balkon perdesi almak çok rahat %40 fiyat avantajı 5 yıl üretici firma garantisi ve peşin fiyatına 3 taksit ayrıca anlaşmalı kredi kartlarına 12 ay taksit imkanı.

Cam Balkon Perdesine mi ihtiyacınız oldu hemen arayın yada form doldurun biz sizi arayalım.

cam balkon perdesi plise perde perdecicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesiCam Balkon Perdecam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesiCam Balkon Perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdecam balkon perdecam balkon perdecam balkon perdesicam balkon perde
cam balkon perdesi plise perde perdecicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesiCam Balkon Perdecam balkon perdesicam balkon perdecam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesiCam Balkon Perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdecam balkon perdecam balkon perdesicam balkon perde

""
1
Formu Doldurup Kolayca Randevu Alabilirsiniz
Adınız, Soyadınızyour full name
Telefonunuzyour full name
Randevu Tarihinizi BelirleyinRANDEVU
Previous
Next
perde mobil

Ölçü almak için adresinize gelen ekiplerimiz, balkonunuzun ölçüsünü almaktadır. Alınan ölçü işlemlerinin ardından, beğendiğiniz modele göre ürün hazırlanmaktadır. Cam balkon perdesi ürünleri kategorisinde gerçekleştirilen montaj işlemleri kısa sürede gerçekleşmektedir.

Konforlu özelliklere sahip olan ve konforlu kullanım özelliğine sahip bu ürünler, kaliteli özelliklere sahiptir. Yan kısımlardaki ipler sayesinde açılan bu ürün, stor perde gibi yukarıdan aşağı doğru açılmaktadır. Yukarı doğru katlanarak toplandığı için, sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Kaliteli özellikleriyle tercih edilen bu ürünler, kullanım kalitesi bakımından uzun ömürlü özelliklere sahiptir. Yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılan bu perdeler, dekoratif özelliklere sahiptir.

Balkon mahremiyetini oluşturan ve yabancı gözlerden sizi uzak tutan bu perdeler, istediğiniz kaliteli özellikleri bir araya getiriyor. Camlı balkonlara özel üretilen ve renk özellikleriyle dekoratif özellikleri bir araya getiren bu perdeler, apartman, villa ve diğer bütün mekanlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Kir tutmayan ve uzun süre temiz kalabilen cam balkon perdesi çeşitleri, balkonun yapısına göre hazırlanabilmektedir. Balkonun uzun, kısa, kare veya yuvarlak olması önemli değil. Bütün balkonlar için cam balkon perdesi hazırlanabilir. Açma, kapama ve katlanma gibi fonksiyonları sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren cam balkon perdesi ürünleri, her zaman temiz kalabilmektedir. Ütüleme problemi olmayan bu ürünler, pahalı deterjan istememektedir. Üzerindeki özel kaplama sayesinde kir tutmayan ve kiri her zaman dışarıda tutan cam balkon perde ürünleri, istediğiniz kaliteli kullanım özelliğini bir araya getiriyor.

Perde özelliği ile balkonunuzu odaya dönüştüren cam balkon perdesi, balkonun açıldığı odanın aydınlanma problemini ortadan kaldırıyor. Ayarlanabilir özelliği ile istediğiniz yöne perdeyi çevirebilirsiniz. Bu özelliği sayesinde maksimum mahremiyet sağlamaktadır. Dışarıdan ve içeriden estetik görünümüyle güzel görünen bu ürün, her evin ihtiyacıdır.