%40 FİYAT AVANTAJI

PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

ÜCRETSİZ SUNUM VE MONTAJ

Cam Balkon Perdesi

Plise cam balkon perdesi akordiyon perde sistemlerindendir, yukarında aşağıya ve aşağıdan yukarı hareket ettirebirsiniz.

Plisell marka cam balkon perdesinin en büyük avantajı yapıştıma montaj değil vidalı montaj yaptığımızdan kirlendiği zaman kolaylıkla çıkarılıp yıkanabilmesidir.

Perde Mobil ile mağaza mağaza cam balkon perdesi aramaya son, bizi davet edin kendi yerinize kartela ile gelelim ölçü alıp fiyat çıkaralım ve montajını en kısa sürede gerçekleştirelim.

Perde Mobil ile Cam balkon perdesi almak çok rahat %40 fiyat avantajı 5 yıl üretici firma garantisi ve peşin fiyatına 3 taksit ayrıca anlaşmalı kredi kartlarına 12 ay taksit imkanı.

Cam Balkon Perdesine mi ihtiyacınız oldu hemen arayın yada form doldurun biz sizi arayalım.

cam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesiCam Balkon Perdecam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdecam balkon perdecam balkon perdecam balkon perdesicam balkon perde
cam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesiCam Balkon Perdecam balkon perdesicam balkon perdecam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdesicam balkon perdecam balkon perdecam balkon perdesicam balkon perde
""
1
Formu Doldurup Kolayca Randevu Alabilirsiniz
Adınız, Soyadınızyour full name
Telefonunuzyour full name
Randevu Tarihinizi BelirleyinRANDEVU
Previous
Next
perde mobil

Cam balkonların sağladığı avantajların önüne geçmeden daha fazla konfor ve rahat kullanım imkanı sunan cam balkon perdesi büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Bu perdeler cam balkonların en büyük problemi olan mahremiyeti kolay bir şekilde çözüyor.

Aynı zamanda kolay bir şekilde lekelenen, parmak izi olan camları koruyarak temizlik sorunlarını da ortadan kaldırıyor. Cam balkon perdesi kullanım kolaylığı ve fonksiyonelliği ile büyük rağbet görüyor.

Kendine has bir mekanizması olan cam balkon perdeleri her yöne hareket ettirilebilir olma fonksiyonları sayesinde istenilen mahremiyeti kolayca sağlıyor. Tam, yarım ya da sadece istenildiği kadar alana göre açılan ve kapatılan bu perdeler mekanizmalarından çok kolay ayrılabiliyor. Katlanır cam balkonlarda rahatlıkla kullanılabilen perdeler panel boyutlarına göre ayarlanıp camların açılması ve kapanması anında da herhangi bir zorluk yaşatmıyor. Kullanımı kadar kendi temizliği de çok kolay olan perdeler hem içerden hem de dışardan oldukça şık bir görüntü sunuyor.

Mekanizması ile kullanım kolaylığı sağlayan cam balkon perdeleri farklı renk ve desen seçenekleri ile her alanda rahatlıkla tercih edilebiliyor. Boydan boya cam balkonlara rahatlıkla uygulanabilen perdeleri temizlemek için mekanizmadan çıkarmak yeterli oluyor.

İsteğe bağlı olarak mekanizma üzerindeyken de temizlenebilen cam balkon perdelerini nemli bir sünger ya da bez yardımı ile temizlemek gerekiyor. Yazın güneş ışıklarından balkonu koruyan, balkon keyfi yaparken dışardan görünürlüğü istenen ölçüde engelleyen cam balkon perdeleri katlanır cam balkonlarda da uygulanabiliyor.

Balkon keyfinin en güzel halini sunan cam balkonlar fonksiyonel cam balkon perdeleri ile güzelleşiyor.