Sahne Perdesi

Mosel Motor Garantisiyle

Sahne perdeleri özel alanlarda kullanılmak için tasarlanan ve kendine has özellikleri olan perdelerdir. Tiyatro ve sinemalar başta olmak üzere toplantı salonlarında, seminer veya konferans salonlarında, özel gösteri yapılan sahnelerde, eğitim kurumlarının salonlarında sahne perdesi sistemleri kullanılır. Bu perdeler hem ışık geçirmez özellikleri hem de büyük boyutları ile bilinirler.

Motorlu sahne perde sistemleri

Motorlu sahne perdeleri  100 kg perdeleri rahatlıkla hareket ettirmekte olup, mekanizma motorlarında bulunan radyo frekanslı alıcılar sayesinde çok uzak mesafelerden kontrol rahatlıkla sağlanmaktadır.

Perde Mobil ile Sahne Perdesi almak çok kolay ücretsiz sunum keşif ve montaj farkı ile arayın biz size gelelim

sahne perdesisahne perdesisahne perdesisahne perdesisahne perdesisahne perdesisahne perdesisahne perdesisahne perdesiMotorlu Sahne Perdesi
sahne perdesisahne perdesisahne perdesisahne perdesisahne perdesisahne perdesisahne perdesisahne perdesisahne perdesiMotorlu Sahne Perdesi

Sahne Perdeleri

""
1
Formu Doldurup Kolayca Randevu Alabilirsiniz
Adınız, Soyadınızyour full name
Telefonunuzyour full name
Randevu Tarihinizi BelirleyinRANDEVU
Previous
Next
Perde Mobil

Büyük boyutları ve özel kumaşları ile bilinen sahne perdeleri genellikle nubuk soft kumaştan üretilir. Bu malzeme tercihi de sahne gibi büyük alanları kapatan perdelerin çok ağır olmasına neden olur. Işığı az geçiren, sahne arkasında olanların sahne önüne yansımasına engel olan bu perdeler raylı sisteme bağlı kancalar tarafından taşınmaktadır. Sahne perdelerinin raylı sistemleri detaylı bir şekilde yapılandırılması ve yüksek kaliteli malzemeler ile üretilmesi gerekmektedir. Ortalama 100 kg perdeyi rahatlıkla sağa sola açılır bir şekilde hareket ettirmeli. Sahne perdelerinin mekanizmalarının kurulmasında etkili olan ve raylı sisteminin kurulumunu belirleyen bir diğer unsur da perdenin sahip olacağı şekildir. Perdeye istenilen şeklin verilmesinde raylı sistem büyük rol oynar. Pile miktarı ve aralığı, bükülme noktaları raylı sistemlerin kurulumunu etkiler.

Sahne perdeleri büyük boyutlu ve ağır perdeler olduğundan dolayı temizliği kolay değildir. Perdeciler, halı yıkama şirketleri, geniş kapasiteli kuru temizlemeciler ve perde yıkama şirketleri tarafından temizlenmesi gereken sahne perdeleri kalın dokularından dolayı kolay kir tutmadıkları için sürekli temizlik gerektirmezler. Temizlik gereken durumlarda ise genellikle kullanım alanında programın boş olması gerektiğinden dolayı yıllık olarak temizlik yaptırmak daha uygun olacaktır. Her an temizlenmesi zor olan bu perdeleri belirli periyotlarda işinin ehli kişilere temizletmek gerekir.