Sahne Perdesi

Mosel Motor Garantisiyle

Perde dünyasının fonksiyonel bakımından farklı ürünlerinden biri sahne perdesi ürünleridir. Sahne dekoruna özel üretilen ve arka plan problemini ortadan kaldıran bu ürünler, motorlu üretilmektedir. Motorsuz sahne perdesi ürünleri, iç kısımdan açılabilmektedir. İç kısımdan, perdenin mekanizmasına bağlı olan iple açılan ve kapanan bu perdeler, renk ve desen bakımından çok çeşitlidir.

Motorlu sahne perde sistemleri

Motorlu sahne perdeleri  100 kg perdeleri rahatlıkla hareket ettirmekte olup, mekanizma motorlarında bulunan radyo frekanslı alıcılar sayesinde çok uzak mesafelerden kontrol rahatlıkla sağlanmaktadır.

Perde Mobil ile Sahne Perdesi almak çok kolay ücretsiz sunum keşif ve montaj farkı ile arayın biz size gelelim

sahne perdesisahne perdesisahne perdesisahne perdesisahne perdesisahne perdesiMotorlu Sahne Perdesimotorlu sahne perdesi sahne perdesisahne perdesi motorlu sahne perdesiMotorlu Sahne PerdesiSahne Perdesisahne perdesisahne perdesisahne perdesisahne perdesidijital baskılı perdesahne perdemotorlu sahne perdesi
sahne perdesisahne perdesisahne perdesisahne perdesisahne perdesisahne perdesiMotorlu Sahne Perdesimotorlu sahne perdesi sahne perdesisahne perdesi motorlu sahne perdesiMotorlu Sahne PerdesiSahne Perdesisahne perdesisahne perdesisahne perdesisahne perdesidijital baskılı perdesahne perdemotorlu sahne perdesi

Sahne Perdeleri

""
1
Formu Doldurup Kolayca Randevu Alabilirsiniz
Adınız, Soyadınızyour full name
Telefonunuzyour full name
Randevu Tarihinizi BelirleyinRANDEVU
Previous
Next
Perde Mobil

İstediğiniz renk özelliklerini bir araya getiren bu tasarımlar, birinci sınıftır. Motorlu sahne perdeleri için tercih edilen motor sistemi sessizdir. Motor, seri bir şekilde açma ve kapama işlemini gerçekleştirmektedir. Perdenin açılış hızını ayarlayabilen motor sistemi, kumandalı özellikleriyle kolay kullanım özelliğine sahiptir. Nubuk soft kumaştan üretilen motorlu sahne perdeleri, raylı sisteme bağlıdır ve kancalarla yukarıda asılı kalır. Arkayı göstermeyen kumaş özelliği, perdenin kullanım kalitesini artırmıştır. Pile miktarı, aralıklar ve raylı sistemin özellikleri, perdenin üretiminde önemli rol oynamaktadır.

Özel Üretim Sahne Perdeleri

Tiyatro dünyasının en önemli dekor malzemesi olan bu perdeler, farklı sahneleri ayırmak için kullanılır. Birinci perde, ikinci perde ve üçüncü perde kategorisinde yazılan tiyatrolar, sahne perdesi ürünleriyle problemsiz bir şekilde sunulmaktadır. Simli ve renkli özellikleri bir araya getiren motorlu sahne perdeleri, tiyatro dünyasının en önemli dekor ürünleri arasında yer alıyor. 100 kg ağır perdeyi kolaylıkla rayda kaydıran motor sistemi, motorlu sahne perdesi ürünlerinin en önemli bölümünü oluşturuyor.

Kreşlerde, ticaret odalarında, toplantı salonlarında ve tiyatro salonlarında, dekora özel ürün seçenekleri, adrese teslim ediliyor. Sahnenin genişliğine göre tasarlanabilen sahne perdesi, motorlu özellikleriyle satışa sunuluyor. Tavandan tabana kadar olan ve arka dekoru tamamen kapatan bu ürünler, görsel açıdan güzel bir görüntü oluşturmaktadır. Sahne sahne sunulan tiyatro gösterilerinde, sahneler arası geçişlerde perde tamamen kapanabilmektedir. Arka dekor olarak da kullanılan motorlu sahne perdeleri, sunum işlemlerini çok kolaylaştırmaktadır.

Motorlu Sahne Perdeleri

Manuel ve motorlu seçeneklerle üretilen perdeler, sahnenin genişliğine göre hazırlanabilmektedir. Küçük, orta ve büyük sahneler için tasarlanan motorlu sahne perdeleri, iki parçadır. Tek parçalı ve tek yöne açılan perdelerin yanı sıra iki tarafa açılan perdeler de bu kategoride tercih ediliyor. Ortadan açılan ve iki yana açılan sahne perdesi, sunum işlemini problemsiz bir şekilde gerçekleştiriyor.