%40 FİYAT AVANTAJI

PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

ÜCRETSİZ SUNUM VE MONTAJ

Jaluzi Perde

Metal ya da ahşap şeritlerin bir araya gelmesi ile elde edilen jaluzi perde çeşitleri mahremiyeti korurken güneş ışığını engellemediğinden dolayı oldukça rağbet gören perde modelleridir.

Mutfak, çalışma odası, oturma odası,  gibi alanlarda metal modeller tercih edilirken salon, yatak odası gibi alanlar için ise ahşap modelleri oldukça ilgi görmektedir.

Ahşap detaylardan hoşlananlar ve perdede farklılık yaratmak isteyenler için ahşap jaluzi perde modelleri şık ve farklı bir çözüm sunar.

Perde Mobil ile Jaluzi Perde  almak çok rahat %40 fiyat avantajı 5 yıl üretici firma garantisi ve peşin fiyatına 3 taksit ayrıca anlaşmalı kredi kartlarına 12 ay taksit imkanı.

Jaluzi Perde mi ihtiyacınız oldu hemen arayın yada form doldurun biz sizi arayalım.

jaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdemotorlu perde sistemlerijaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi PerdeJaluzi PerdeJaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perde
jaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdemotorlu perde sistemleriJaluzi Perdejaluzi PerdeJaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perde
""
1
Formu Doldurup Kolayca Randevu Alabilirsiniz
Adınız, Soyadınızyour full name
Telefonunuzyour full name
Randevu Tarihinizi BelirleyinRANDEVU
Previous
Next
Perde Mobil

Ahşap modeller ise uygulanan alanın atmosferine kattıkları inanılmaz havadan dolayı özellikle ahşap detay sevenler için vazgeçilmezdir. Ahşap ve metal jaluzi perde çeşitlerinin kullanım ömrü malzemeye bağlı olsa da oldukça uzundur.

Modası hiç geçmeyen jaluzi perde çeşitlerini kullanım ve temizlik rahatlığından dolayı tercih edebilirsiniz ancak aynı anda oldukça kendinize has bir tarz da yakalayabilirsiniz. Jaluzi perdelerin ayarlanabilir sistemleri olması gün ışığında ya da gece gönül rahatlığı ile kullanmanızı sağlar. Odaya giren ışığı tamamen kesebilir ya da içeri giren ışığın miktarını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Jaluzi perdeyi oluşturan levhaların duruş pozisyonu da dışarıdan bakıldığından içerinin görünmesine engel olacağından dolayı gece gündüz rahatlıkla kullanılabilir.

Mekanizmalı perdelerin hepsinin kendilerine özgür kolay temizlenme yöntemleri vardır. Jaluzi perdeler ise mekanizmalı perdeler arasında en rahat temizlenen modellerdir.

Jaluzi perdelerinizi perdenin malzemesine uygun yöntemler ile temizleyebilirsiniz. Metal, plastik ya da ahşap jaluzi perde çeşitlerini çeşitli toz alma aparatları ve mikro fiber bezler ile temizlemek mümkündür. Ahşap perdeleri deterjanlı su ile silmek isterseniz temizlik işlemi bittikten sonra kurulamak ya da ahşap temizleyici ile bir kez daha silmek jaluzinin ömrünü uzatacaktır.

Jaluzi perdeleri temizlerken mutlaka dikkat edilmesi gereken nokta levhaların şeklinin bozulmamasıdır. Silerken levhaları dikkatli bir şekilde temizlemek perdenin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Buharlı temizlik makineleri ya da elektrik süpürgesi yardımıyla da jaluzi perde temizliği yapabilirsiniz.