%40 FİYAT AVANTAJI

PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

ÜCRETSİZ SUNUM VE MONTAJ

Jaluzi Perde

Evlerde her zaman en önemli detaylardan biri perde olmuştur. Doğru perde seçimi ile karanlık bir evi ferah bir hale eski bir evi modern bir görüntüye dönüştürmek mümkün.

Son dönemde perdelerde de büyük değişim yaşamakta. İnsanlar için farklı bir görüntü kadar kullanım kolaylığı ve maliyelerde son derece önemlidir. Bunların hepsi değerlendirildiğinde jaluzi perde en iyi seçeneklerden biri olarak dikkatleri çekmektedir.

Perde Mobil ile Jaluzi Perde  almak çok rahat %40 fiyat avantajı 5 yıl üretici firma garantisi ve peşin fiyatına 3 taksit ayrıca anlaşmalı kredi kartlarına 12 ay taksit imkanı.

Jaluzi Perde mi ihtiyacınız oldu hemen arayın yada form doldurun biz sizi arayalım.

jaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdemotorlu perde sistemlerijaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdeJaluzi PerdeJaluzi PerdeAhşap Jaluzi PerdeAhşap Jaluzi Perdejaluzi perdejaluzi perde mobiljaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perde mobiljaluzi perde
jaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdemotorlu perde sistemlerijaluzi PerdeJaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi Perdejaluzi PerdeAhşap Jaluzi PerdeAhşap Jaluzi PerdeJaluzi Perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perde mobiljaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perdejaluzi perde mobiljaluzi perde

""
1
Formu Doldurup Kolayca Randevu Alabilirsiniz
Adınız, Soyadınızyour full name
Telefonunuzyour full name
Randevu Tarihinizi BelirleyinRANDEVU
Previous
Next
Perde Mobil

Klasik perdelerden çok farklı olan ahşap jaluzi perde bir çok açıdan da klasik modellerden daha avantajlıdır. Bu perde seçeneği ister metal olsun ister ahşap şeritlerin bir araya gelmesi ile üretilmektedir.

Dekoratif Jaluzi Perde

Jaluzi perdelerin son dönemde yoğun şekilde ilgi görmesinde kullanışlı olması kadar etkili olan bir diğer etken ise kullanıldığı alanda çok farklı bir görüntü sağlaması, çok dekoratif olması. jaluzi perde seçenekleri kullanıldığı alana göre modern ya da klasik bir dokunuş yapabilmekteler. Metal seçenekler özellikle ofis alanlarında çok farklı bir görüntü ciddiyet vermektedir.

Son yıllarda en popüler perde seçeneklerinden biri olan jaluzi perde kullanıcılarına sayısız konuda avantaj sağlamaktadır. Bu perde seçenekleri çok uzun ömürlüdür. Tercih edenler yıllarca jaluzi perdelerini ilk günkü gibi kullanma imkanına sahipler. Temizleme konusunda da kullanıcılarına büyük avantaj sağlamaktadır. Seçenek olarak farklı modelleri olan jaluzi her yere uyum sağlamaktadır.

Jaluzi Perde Fiyatları

Diğer tül vb. perde fiyatları ile karşılaştırılınca jaluzi perde çok daha uygun fiyatlara sahiptir. Fakat sabit bir fiyat söz konusu değil. Kullanılan model, kullanılan alan jaluzi perdenin maliyetlerini değiştirmektedir.

Başlarda iş yerlerini tercih edilen jaluzi evlerde sık sık kendine yer bulmaktadır. Perdenin bu kadar büyük ilgi görmesinde ki başlıca neden diğer seçeneklere göre çok daha kolay ve hızlı temizlenmesi. Metal jaluzi perdeleri temizlemek için yapılması gereken tek şey ıslak bir bez ile silmek. Birkaç saniye içinde kurur ve istenen görüntü elde edilir. Ahşap perdeler de ıslak bez ile sildikten sonra yapılması gereken tek şey kurulamaktır. Bu şekilde yıllarca korumak mümkünüdür.