%40 FİYAT AVANTAJI

PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

ÜCRETSİZ SUNUM VE MONTAJ

Tül ve Perdelik Kumaşlar

Yatak odalarını, salonları ve çocuk odalarını süsleyen perdeler genellik ile tülden tasarlanmakta ve perde ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Evlerin daha güzel görünmesini sağlayan perde kumaşları, büyük kolaylık sağlamaktadır. Kullanışlı olması nedeni ile tercih edilen tül kumaştan tasarlanan perdeler, çok şık bir görünüm vermektedir. Klasik model oluşturulabildiği gibi tül kumaşlardan spor bir model de oluşturulabilmektedir.

Kullanılan ortamda modern bir hava estiren tül kumaşlardan tasarlanan perdelerde, renk ve desen tercihi yapmak mümkündür. Pencerelere derli toplu bir görünüm kazandıran tül perdeler, yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Rahatça açılıp kapanabilmekte ve leke tutmamaktadır. Montajı son derece pratik ve kolay olmakla birlikte fiyat olarak da bütçeyi sarsmamaktadır.

perdeciperdeciperde modelleri 2021perdeciperdeciperdeciperdeciPerde ModelleriPerdeciPerdeperdeciperdeciperdeciperdeciperdeciperde mobil perdeciperdeciperdeci perde mobilyakın perdeciperdeciperdeciperdeciperdeciperdeciperdeciperdeciperdeciperdeciPerde ModelleriperdeciperdeciPerdeciPerdeciperde modelleri 2019Çatı Tül Perde ModelleriÇatı Perdeleritül perdetül perdetül perdetül perderustik perdetül perdetül perdetül perderustik perdetül perdetül perdetül perdetül perdetül perdetül perdetül perdetül perderustik perderustik perderustik perdeperde modelleri 2021rustik perderustik perdetül perderustik perdetül perdetül perdetül perdetül perdeperdeciperdecitül perdeçatı katı perdesi perdecitül perde modelleri 2019PerdeciPerdeci mobil2019 perde modelleri perdeci tül perde ahşap jaluzi perdePerdecitül perdePerdeciPerdeci İstanbulperdeciİstanbul PerdeciperdeciperdeciPerdeciperde modelleri 2021Perdeci zebra perdeTül ve PerdeTül Perdetül perdeperde modelleri 2021perde modelleri 2021perde modelleriperde modelleri 2021perde modelleri
perde modelleri 2021perdeciperdeciperdeciperdeciperdeciTül PerdePerde ModelleriPerdeciRustik PerdePerdeci İstanbulperdeciperdeciperdeciperdeciperdeciperde mobil perdeciperdeciperdeci perde mobilperdeciperdeciperdeciperdeciperdeciperdeciperdeciperdeciperdeciyakın perdeciPerde ModelleriperdeciÇatı Perdeleriperde modelleri 2019PerdeciPerdeciPerdeci mobiltül perde modelleri 2019çatı katı perdesi perdecitül perdetül perdetül perdetül perderustik perdetül perdetül perdetül perdetül perderustik perdetül perdetül perdetül perdetül perdetül perdetül perdetül perdetül perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perdeperdecirustik perdetül perdetül perdetül perdetül perdeperdeciperdecitül perdetül perdeperde modelleriPerdeci2019 perde modelleri perdeci tül perde ahşap jaluzi perdePerdeciÇatı Tül Perde Modelleritül perdePerdeciperdeciperdeciİstanbul PerdeciperdeciperdeciPerdeperde modelleri 2021tül perdeTül ve PerdePerdeciPerdeci zebra perdeperde modelleri 2021perde modelleri 2021perde modelleri 2021perde modelleri 2021perde modelleri

""
1
Formu Doldurup Kolayca Randevu Alabilirsiniz
Adınız, Soyadınızyour full name
Telefonunuzyour full name
Randevu Tarihinizi BelirleyinRANDEVU
Previous
Next
Perde Mobil

Perde seçiminde bulunan kişiler, genellikle perdelerin kumaşlarının tül olmasını istemektedir. Ev dekorasyonu açısından trend olan perde renk ve kumaş seçimi konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir. Göz alıcı kumaşları ile dikkat çeken perdeler, her tarz ve isteğe uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Kullanışlı olmasının yanında hesaplı ve çok yönlü olan perdeler, yaşam alanlarına farklı bir hava katmaktadır.

Evlerin ve ofislerin birçok odasında kullanılan farklı kumaştaki perde modelleri, her anlamda ihtiyaçtır. Kullanım açısından birçok avantajı olmakla birlikte evi daha şık göstermektedir. Nem ve kir tutmayan kumaşlardan tasarlanan perde modelleri, dayanıklı özellikleri ile dikkat çekmektedir. Şıklığı ile ilgi gören perdelerin fiyatları biraz daha yüksektir.

Modern tasarımların bir ürünü olan perde modelleri, ev ortamı için uygun olduğu kadar ofis ortamı için de uygundur. Camlarında şık bir görünüm kazanmak isteyenler, perde kumaş seçiminde dikkatli olmaktadır. Evleri görsel açıdan zenginleştiren perdeler, çamaşır makinesinde yıkandığında herhangi bir zarar görmemektedir. En kaliteli kumaşlardan tasarlanan perdeleri tercih edenler, mobilyaları ile uyumlu perdeleri satın almaktadır.

Zararlı güneş ışıklarından korunmak için perdelerin kullanılması şarttır. Hoş bir ambiyans da veren perdeler, estetik görünüme sahip kumaşlardan tasarlanmaktadır. Çok çeşitli türde ve yapıda olan perdelik kumaşlar, teknolojik gelişmelerden etkilenmektedir. Evin güzelliğini ve konforunu artıran perdeler, yaşam alanlarını estetik görünümleri ile güzelleştirmektedir.