Uygun ve Kaliteli Motorlu Perde Sistemleri

Motorlu perde sistemleri kullanım rahatlığı sunan sistemlerdir. Her türlü perde ile uygulanan bu sistemler uzaktan kumanda veya perde panelinde bulunan bir buton ile kullanılmalarından dolayı yaygın olarak tercih edilmektedir.

Elektrik bağlantısı olan bu perdelere elektrikli perde adı da verilmektedir. Zincirli mekanizmaların aksine perdelerin kırılmasına veya kırışmasına engel olan motorlu mekanizmalar hem iş yerlerinde hem de evlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Özellikle ahşap ve metal levhalı jaluziler, hem geniş hem de uzun zebra ve stor perdeler için motorlu mekanizmalar hayat kurtaran çözümlerdir. Kaldırması da indirmesi de ayrı bir zorluk olabilecek ağırlıkta perdeleri tek bir tuşla hareket ettirmek ciddi anlamda zaman ve enerji tasarrufu yapma imkanı sunar.

Motorlu PerdeMotorlu Perdemotorlu perde sistemlerimotorlu perde sistemlerimotorlu perde sistemleri
Motorlu PerdeMotorlu Perdemotorlu perde sistemlerimotorlu perde sistemlerimotorlu perde sistemleri
""
1
Formu Doldurup Kolayca Randevu Alabilirsiniz
Adınız, Soyadınızyour full name
Telefonunuzyour full name
Randevu Tarihinizi BelirleyinRANDEVU
Previous
Next

Motorlu perdeler her türlü perdeye rahatlıkla uygulanan sistemlerdir. Mevcut perdenin mekanizmasının nasıl olduğundan ve çalıştığından bağımsız bir şekilde motorlu perde sistemi kurmak mümkündür.

Uzaktan kumanda veya perde panelinde bulunan bir buton ile kontrol edilebilen perde sistemleri ile perdeyi hareket yönünde tek tuşla hareket ettirmek oldukça kolaydır. Sağa, sola, yukarıya veya aşağıya perde tasarımının izin verdiği şekilde tam ya da belirli bir miktarda açma kapama işlemi yapmak mümkündür.

İthal malzemelerden üretilen birinci kalite otomatik perde sistemleri uzun süreli kullanıma uygundur. Uzun yıllar firma garantisine sahip olan bu sistemler kullanıcılara konforlu bir kullanım olanağı sunar.

Evlerin yanı sıra ofisler ve şirketlerde de sıklıkla tercih edilen bu sistemlerde uzaktan kumanda kullanımı tavsiye edilmektedir. Uzaktan kumanda ile odadaki tüm perdeleri kontrol etmek kalabalık iş yerlerinde oldukça büyük bir rahatlık sağlar.

Jaluzi kullanılan alanlarda da motorlu perde sistemlerini uygulamak mümkündür. Jaluzi levhalarının açıklığının da motorlu sistemle kontrol edilebiliyor olması anlık ihtiyaçlar için hızlı ve pratik çözümler sunar.

Perdelerin ağırlığına ve katlanma mekanizmasına göre monte edilen gerçek sistemler ile her perde için kullanılabildiğinden dolayı ömürlük çözümdür. Perde modeli değişirken motorlu perde sistemlerinin değişmesine gerek yoktur. Yeni yapılan perdeler için de mevcut motorlu sistemler kullanılabilir.

%40 FİYAT AVANTAJI

PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

ÜCRETSİZ SUNUM VE MONTAJ