Perdelerinizi Akıllı Telefonunuzla Kontrol Edin!

Perde Mobil ile Akıllı Perde Sistemleri % 40 Fiyat Avantajıyla, Üstelik Kurulum Ücretsiz…

Motorlu Perde
Motorlu Perde

Motorlu Stor Perde

Motorlu Perde

Motorlu Katlamalı Perde

Motorlu Perde

Motorlu Jaluzi Perde

Motorlu Perde

Motorlu Yana Açılan Perde

Motorlu Perde Sistemleri

5 Yıl Mosel Garantisi İle

Adresinize ücretsiz gelip size en uygun perde çeşitlerini gösterelim, Perde Mobil ile istediğin Motorlu Perde Sistemlerine kolayca kavuşun

Motorlu Stor Perde

Motorlu Zebra Perde

Motorlu Tül Perde

Motorlu Jaluzi Perde

Motorlu Dikey Perde

Motorlu Yana Açılan Perdeler

Mosel Marka motorlar ve radyo frekanslı kumanda alıcıları ve birbirinden şık kumandalar ile perdenize kolayca yön verin

Perde Mobil uzman ekip ve deneyimi ile bir telefon kadar yakın, randevu oluşturun ve biz size gelelim. %40 fiyat avantajı 5 yıl üretici firma garantisi ve peşin fiyatına 3 taksit ayrıca anlaşmalı kredi kartlarına 12 ay taksit imkanı.Perde Mobil ile Motorlu Perde almak çok kolay

fonksiyonlar

Motorlu perdeler her türlü perdeye rahatlıkla uygulanan sistemlerdir. Mevcut perdenin mekanizmasının nasıl olduğundan ve çalıştığından bağımsız bir şekilde motorlu perde sistemi kurmak mümkündür.

Uzaktan kumanda veya perde panelinde bulunan bir buton ile kontrol edilebilen perde sistemleri ile perdeyi hareket yönünde tek tuşla hareket ettirmek oldukça kolaydır. Sağa, sola, yukarıya veya aşağıya perde tasarımının izin verdiği şekilde tam ya da belirli bir miktarda açma kapama işlemi yapmak mümkündür.

İthal malzemelerden üretilen birinci kalite otomatik perde sistemleri uzun süreli kullanıma uygundur. Uzun yıllar firma garantisine sahip olan bu sistemler kullanıcılara konforlu bir kullanım olanağı sunar.

Evlerin yanı sıra ofisler ve şirketlerde de sıklıkla tercih edilen bu sistemlerde uzaktan kumanda kullanımı tavsiye edilmektedir. Uzaktan kumanda ile odadaki tüm perdeleri kontrol etmek kalabalık iş yerlerinde oldukça büyük bir rahatlık sağlar.

Jaluzi kullanılan alanlarda da motorlu perde sistemlerini uygulamak mümkündür. Jaluzi levhalarının açıklığının da motorlu sistemle kontrol edilebiliyor olması anlık ihtiyaçlar için hızlı ve pratik çözümler sunar.

Perdelerin ağırlığına ve katlanma mekanizmasına göre monte edilen gerçek sistemler ile her perde için kullanılabildiğinden dolayı ömürlük çözümdür. Perde modeli değişirken motorlu perde sistemlerinin değişmesine gerek yoktur. Yeni yapılan perdeler için de mevcut motorlu sistemler kullanılabilir.

""
1
Formu Doldurup Kolayca Randevu Alabilirsiniz
Adınız, Soyadınızyour full name
Telefonunuzyour full name
Randevu Tarihinizi BelirleyinRANDEVU
Previous
Next
Motorlu Perde