Tüm İl ve İlçelere Ücretsiz Servis ve Montaj İmkanı

Motorlu Perdeler % 40 Fiyat Avantajıyla, Üstelik Kurulum Ücretsiz…

Akıllı Perde Sistemleri

motorlu stor perde

Motorlu Tül Perdeler

Motorlu Perde

Motorlu Stor Perde

Motorlu Perde

Motorlu Katlamalı Perde

Motorlu Perde

Motorlu Jaluzi Perde

Motorlu Perde

Motorlu Yana Açılan Perde

Motorlu Perde

Motorlu Perdeler

%40 fiyat avantajları ve 5 yıl garanti ile hemen sahip olun.

Günümüzde motorlu perde sistemleri giderek yaygınlaşmaktadır. Pratik kullanıma imkan sunan bu perdeler, birçok avantajı da beraberinde getiriyor. İstenilen her tür perdeye rahatça uygulanan bu sistemler, uzaktan kumanda veya buton sistemiyle çalışmaktadır.

Motorlu Stor Perde

Motorlu Zebra Perde

Motorlu Tül Perde

Motorlu Jaluzi Perde

Motorlu Dikey Perde

Motorlu Yana Açılan Perdeler

Perde Mobil uzman ekip ve deneyimi ile bir telefon kadar yakın, randevu oluşturun ve biz size gelelim. %40 fiyat avantajı 5 yıl üretici firma garantisi ve peşin fiyatına 3 taksit ayrıca anlaşmalı kredi kartlarına 12 ay taksit imkanı.Perde Mobil ile Motorlu Perde almak çok kolay

fonksiyonlar

Büyük kolaylık sunan motorlu perde çeşitleri, ihtiyaç duyulan her alanda güvenle kullanılabilir. Özellikle iş yerleri, ofisler bu perdelerin tercih edildiği alanlardır. Ofislere şık ve profesyonel bir görünüm kazandırmak adına önem taşımaktadır. Ofislerde çalışanların gün ışığından yararlanma ihtiyaçlarına göre basitçe ayarlanabilir.

Bu perdeler yalnızca ofisler için bir avantaj değildir. Günümüzde birçok evde de özellikle motorlu perde sistemleri tercih edilmektedir. Şık bir salon perdesi olarak kullanılabilir. Veya dilerseniz evinizin her odasında ayrı ayrı akıllı perdeler kullanabilirsiniz. Perdelerin sunduğu avantajlardan biri de akıllı telefon ile kontrol edilebilme özelliğidir. Bu sayede siz evde olmasanız bile akıllı telefonunuzla perdeleri kontrol edebilirsiniz.

Motorlu perde sistemi, perdenin bir mekanizma aracılığıyla kullanılmasını sağlamaktadır. Bir uzaktan kumanda veya perdenin bir kısmındaki düğme ile hareket ettirilebilir. Bu hareket kabiliyeti oldukça geniştir. Buna göre perdeler sağa, sola veya aşağı yukarı olmak üzere hareket ettirilebilir. Perdeleri kusursuz bir şekilde hizada tutmaya yardımcı özellikler sunar.
Bu motorlu perde sistemleri, şarjlı bir batarya ile çalışmaktadır. Yani motorun çalışması için elektrik kablosuna gerek duyulmaz. Bataryanın şarjı kontrol edildiği müddetçe, perde sistemini dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Motorlu şekilde tasarlanan akıllı perdeler birçok çeşitte üretilebilir. Bunlar arasında en çok tercih edilenler motorlu stor perdelerdir. Stor perdeler temizlenme ve konfor bakımından oldukça pratik bulunmaktadır. Bu özelliğiyle günümüzde birçok mekanda uygulanmaktadır. Stor perde dışında tercih edilen başka bir motorlu perde türü, motorlu jaluzi perdelerdir. Jaluzi perdeler ofisler başta olmak üzere birçok mekanda rahatça uygulanmaktadır.

Motorlu perde olarak üretilen perdelerden biri de motorlu katlamalı perdelerdir. Bunlar, ihtiyaca göre gerektiği biçimde katlanıp, açılmasıyla avantaj sunmaktadır. Bununla birlikte motorlu yana açılan perde çeşitleri bulunmaktadır.

""
1
Formu Doldurup Kolayca Randevu Alabilirsiniz
Adınız, Soyadınızyour full name
Telefonunuzyour full name
Randevu Tarihinizi BelirleyinRANDEVU
Previous
Next

Kimlerle Çalıştık