%40 FİYAT AVANTAJI

PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

ÜCRETSİZ SUNUM VE MONTAJ

Blackout Stor Perde

Verimli bir karanlık ortam elde etmek için tercih edilen Blackout Stor perde modelleri evler, iş yerleri, hastaneler, eğitim kurumları gibi pek çok alanda kullanılıyor.

Bir alanı tamamen karartarak kullanma ihtiyacı olduğunda en başarılı çözümler arasında yer alan ve karartma perdesi olarak da bilinen Blackout perde modelleri ışıksız alan yaratmanın en şık yöntemleri arasında yer alıyor.

İster stor blackout perde ister kumaş blackout perde almanın en kolay yolu perde mobil arayın yada biz sizi arayalım randevu oluşturalım adresinize gelip size en iyi blackout perde kartelalarını sunalım ölçü alıp fiyatını çıkaralım ve en kısa sürede montajını yapalım.

Perde Mobil ile blackout perde almak çok kolay %40 fiyat avantajı 5 yıl üretici firma garantisi ve peşin fiyatına 3 taksit ayrıca anlaşmalı kredi kartlarına 12 ay taksit imkanı.

Blackout PerdeBlackout PerdeBlackout PerdeBlackout PerdeBlackout PerdeBlackout PerdeBlackout PerdeBlackout PerdeBlackout PerdeBlackout PerdeBlackout Stor PerdeBlackout PerdeBlackout PerdeBlackout Stor Perdestor perdeblackout perdestor perde
Blackout PerdeBlackout PerdeBlackout PerdeBlackout PerdeBlackout PerdeBlackout PerdeBlackout PerdeBlackout PerdeBlackout PerdeBlackout PerdeBlackout PerdeBlackout Stor PerdeBlackout PerdeBlackout Stor Perdeblackout perdestor perdestor perde
""
1
Formu Doldurup Kolayca Randevu Alabilirsiniz
Adınız, Soyadınızyour full name
Telefonunuzyour full name
Randevu Tarihinizi BelirleyinRANDEVU
Previous
Next
Perde Mobil

Kullanım alanlarının geniş olması bu perdelerin farklı renk ve desen seçeneklerinin de olmasını sağlıyor. Deneysel ortamlarda düz renklerin tercih edildiği modeller kullanılırken ev ortamında farklı renk ve desen seçeneklerini bulmak mümkün oluyor.

Stor perde mekanizması ile çalışan perdeler güneş ışığını çok yüksek oranlarda keserek ışıksız ortam elde etmeyi mümkün kılıyor. Güneş ışıklarını keserken güneşten gelen ısıyı da kesen perdeler yazın ortamı serin tutmak kışın ise dışarıdan gelen soğuğun önünü kesmek için kullanılıyor.

Perde mekanizması oldukça kolay ve kullanışlı olan perde modellerinde ihtiyaca göre yansıtıcı malzemeler de kullanılabiliyor. Screen stor perdelerin güneş ışığı kesme oranının yeterli gelmediği noktalarda çözüm sunan blackout perdeler evler genellikle screen stor perdeler ile birlikte kullanılıyor.

Blackout perdeleri mekanizması üzerindeyken elektrik süpürgesi ile temizlemek mümkündür. Emiş gücü ayarlanabilir elektrik süpürgesi ile düşük güçte yerinden oynatmadan perdeleri temizleyebilirsiniz.

Daha detaylı temizlik yapmak isteyenler ise perdenin rahatça sığabileceği boş bir alanda perdeyi temizleyebilirler. Blackout perdelerin temizlenmesi için mekanizmasından çıkarılması gerekir. Perdeyi temizlerken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bu hususlardan en önemlisi perdenin yapısını bozabilme ihtimalinden dolayı doğrudan su ile temasının önüne geçmektir.

Nemli bir sünger ya da bez yardımı ile perdeyi silerek temizlemek perdenin yapısını koruyacaktır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise perde kumaşının kırılmasına ya da katlanmasına izin vermemektir. Bu yüzden geniş bir alanda dikkatli bir şekilde temizlemek yeterli olacaktır.