%40 FİYAT AVANTAJI

PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

ÜCRETSİZ SUNUM VE MONTAJ

Zebra Perde

Zebra perdeler, stor perdeler arasında yer alan, kullanımının kolay olması nedeniyle de günümüzde en çok tercih edilen perdeleri arasına yer almaktadır. Zebra perde olarak adlandırılmalarının ana nedeni de çizgilerinin zebra hayvanını andırmasıdır.

Zebra perdeler; kafelerde, evlerde, iş yerlerinde, ofislerde en çok tercih edilen perdeler arasında yer alır. Özellikle güneşin bol aldığı alanlarda, istendiği zaman tül perde istendiği zaman da normal perde olduğundan sıklıkla tercih edilmektedir.

Bunun yanında, zebra perde kirlendiğinde de çok kolay bir biçimde temizlenebilir. Zebra perdenin bu özelliği sayesinde, mutfak gibi perdenin kirlenme ihtimali yüksek olan yerlerde sıklıkla tercih edilir. Güneş ışıklarının sürekli olarak girilmesi istenen alanlarda da zebra perde kullanımı oldukça yaygındır. Çünkü zebra perde güneş ışınlarını direkt aktarabilmektedir.

zebra perdezebra perdeZebra Perdezebra perdeZebra PerdeZebra PerdeZebra PerdeZebra Perdeperdeciperdecizebra perdezebra perdezebra perdezebra perdezebra perdezebra perdezebra perdezebra perdezebra perdezebra perdeZebra PerdeZebra PerdeZebra PerdeZebra Perdezebra perdeZebra Perdezebra perdezebra perdeZebra PerdeZebra Perdezebra perdeZebra PerdeZebra Perdezebra perde stor perde 2019 zebra perdezebra perdeperdeciZebra PerdeZebra Perdezebra perdezebra perdeZebra Perdezebra perdeZebra PerdePerdeci zebra perdeZebra Perde
zebra perdezebra perdeZebra PerdeZebra Perdezebra perdeZebra PerdeZebra PerdeZebra Perdeperdeciperdecizebra perdezebra perdezebra perdezebra perdezebra perdezebra perdezebra perdezebra perdezebra perdezebra perdeZebra PerdeZebra PerdeZebra PerdeZebra PerdeZebra Perdezebra perdezebra perdezebra perdeZebra PerdeZebra Perdezebra perdezebra perdeZebra PerdeZebra Perdezebra perde stor perde 2019 zebra perdeZebra PerdeZebra Perdezebra perdezebra perdeperdecizebra perdeZebra PerdeZebra PerdePerdeci zebra perdeZebra Perde

""
1
Formu Doldurup Kolayca Randevu Alabilirsiniz
Adınız, Soyadınızyour full name
Telefonunuzyour full name
Randevu Tarihinizi BelirleyinRANDEVU
Previous
Next

Motorlu Zebra Perde

Güney Kore’de tüm dünyaya tanıtılan ve şuan dünyanın her tarafından kullanılan, çizgili perdeler arasında yer alır. Birçok insanın hem ofise hem de kendi evlerinde rahatça kullanabileceği zebra perde, stor perdeyle sürekli karıştırılmaktadır. Her ne kadar stor perde ile benzerlik gösterse de kullanım alanında birbirlerinden farklıdırlar.

Stor perdede kullanılan kumaş biçimi olan, karartma kumaşlar ile tül perdenin birlikte kullanımıyla zebra perde ismini almıştır. Zebra perde, bir borunun etrafından dönen, polyester yapıdaki bir kumaştan oluşmaktadır. Kumaşın her iki tarafında da apre kaplamalarla sıvanmaktadır. Bu sıvanın yapılmasıyla, sert bir plastik kıvamını almaktadır.

Zebra perde istendiği zaman tamamen karanlık ya da tamamen aydınlık yapılma özellikleriyle bilinmektedir. Hem normal perde hem de tül perde olarak kullanılması da zebra perdenin artılarından biridir. Bunun yanında bakımı da son derece kolay olmaktadır. Zebra perdelerin üretimi kaliteli olduğundan, ısı yalıtımını da mükemmel sağlamaktadır.

Bu şekilde bulunduğu yere de apayrı bir hava katar. Sabun ya da şampuanlarla da çok kolay biçimde temizlenebilir. Ayrıca zebra perde, çok geniş bir renk ve desen türüne sahiptir. Bu nedenle zebra perde kullanmak isteyenler, kolaylıkla en sevdikleri perde seçeneğine ulaşabilirler. Kısacası zebra perde, kullanımı ve tercih seçenekleri sayesinde en çok bilinen perde çeşitleri arasında yer almaktadır.