%40 FİYAT AVANTAJI

PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

ÜCRETSİZ SUNUM VE MONTAJ

Screen Stor Perde

İster Motorlu Uzaktan Kumandalı İster Manuel Screen Stor Perde

Tasarım itibarıyla kaliteli yapısı sayesinde screen stor perde hem görsel hem de fiziksel acıdan önemli getiriler sağlamaktadır. Son dönemlerde yoğun olarak kullanılan bu perde modeli, evlerde ve işyerlerinde rahatlıkla değerlendirilmektedir. Tasarımı, özel geçirgenliğine sahip kumaş üzerinden ele alınmaktadır. Böylece güneş ışığını geçiren şeffafa yakın bir üretimi sağlanır.

Fakat dengeli yapısı sayesinde de içerisinin görünmesine engel olan özel bir yapıya sahiptir. Yani sun screen stor perde modelleri sayesinde mekanlar hem güneş ışığını en iyi şekilde almakta hem de iç kısım dışarıdan herhangi bir şekilde görünmemektedir. Bu özel ve yeni nesil yapısı sayesinde, her açıdan üstün özellikleri mekanlara taşıyan perdeler kolaylıkla montajlanabilmektedir.

screen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdeScreen PerdeSun Screen Stor Perdemotorlu perdemotorlu perdemotorlu stor perdemotorlu stor perdeScreen Stor PerdeScreen Stor Perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdeScreen Perdescreen perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perde motorlu stor perde perdeciscreen stor perdescreen stor perdeScreen Stor PerdeSun Screen Stor Perdemotorlu perdemotorlu screen stor perdeScreen Stor PerdeScreen PerdeStor PerdeScreen Stor PerdeSun Screen Perdemotorlu stor perdemotorlu screen perdescreen perdescreen perdestor perdescreen stor perdesun screenscreen perdescreen perdemotorlu perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perde
screen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen perdescreen stor perdescreen stor perdeSun Screen Stor PerdeScreen Perdemotorlu perdemotorlu perdemotorlu screen stor perdemotorlu stor perdeScreen Stor Perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdeScreen Perdescreen perdescreen perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdeScreen Stor Perdescreen perdescreen stor perdescreen stor perde motorlu stor perde perdeciscreen stor perdescreen stor perdeScreen Stor PerdeSun Screen Stor Perdemotorlu perdemotorlu stor perdeScreen Stor PerdeScreen PerdeStor PerdeScreen Stor PerdeSun Screen Perdemotorlu perdemotorlu screen perdemotorlu stor perdescreen perdescreen stor perdescreen perdesun screenstor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perde

""
1
Formu Doldurup Kolayca Randevu Alabilirsiniz
Adınız, Soyadınızyour full name
Telefonunuzyour full name
Randevu Tarihinizi BelirleyinRANDEVU
Previous
Next

İthal olarak özel kumaş yapısı ile hazırlanan screen stor perde çeşitleri, aynı zamanda içeriğinde PVC de bulundurmaktadır. Montajı sağlanan farklı mekanlarda zengin seçenekler ile etkili bir kullanım imkanı tanır.
– Alev almaz özelliğe sahiptir.
– Sağlık açısından antibakteriyel özelliği bulunur.
– Alerjisi bulunanlar için sağlıklı çözümler sunar.
– Konforludur ve aynı zamanda kullanım kolaylığı getirir.
Bu gibi özellikleri ile beraber sun screen stor perde çeşitleri her türlü mekanda güven içerisinde yerleştirilebilir. Özellikle yaz aylarında iç mekanın güneşten faydalanması; bunun dengeli şekilde sağlanması için özel bir saydam geçirgenliğine sahiptir. Günün farklı saatlerinde güneş ışığından en iyi şekilde faydalanma imkanı sunarken; dışarıdan iç tarafın görünmesine de engel olur.

Özellikle sağlık açısından screen stor perde mekanlar için büyük öneme sahiptir. Zararlı ultraviyole güneş ışınlarını absorbe eder ve mekana girmesini engeller. Böylece gün içerisinde gün ışığından en doğru şekilde yararlanma imkanı elde edilirken; bu işlem sağlıklı biçimde sağlanır.

Diğer taraftan kolay temizleme imkanı sunar ve daima güzel bir görüntü verir. Zaten tasarım açısından saydam görüntüsü ve minimalist yapıdaki sade görünümü karizmatik, gösterişli ve zenginlik hissettiren bir etkiye sahiptir. Çok uygun fiyatlarla sun screen stor perde ürünleri güven içerisinde sipariş verilebilir.