%40 FİYAT AVANTAJI

PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

ÜCRETSİZ SUNUM VE MONTAJ

Dikey Tül Perde & Dikey Zebra Perde

Dekorasyona yönelik yepyeni perde çözümleri üretilmektedir. Tül ve zebra perde modellerinin birçoğu evlerde, ofislerde kullanım avantajıyla sunulmaktadır. Perdeler içinde çözüm kolaylığı sunan dikey özellikli modeller olmaktadır. Mekanizmalı sisteme sahip olarak tasarlanan, dikey tül perde tasarımları dikkat çeken özelliklere sahiptir.

Şık Ve Estetik Duruşuyla Dekor Yeniliğine Sahip Dikey Zebra Perde

Birbirinden farklı renk tonları ile kullanım alanına şıklık katan perde çeşitleri arasındadır. Mekanizmasının kolay yön veriminin beraberinde her ortamda rahat takılabilir ve çıkartılabilir avantajı sunmaktadır. Dikey tül perde modeli özellikli mekanizması, renk çeşitliliği ve farklı 3 perde seçeneğini içeren kaliteli tasarımlardan birisidir.

dikey tül perdedikey tül perdedikey tül perdedikey tül perdedikey tül perdedikey zebra perdedikey zebra perdedikey zebra perdedikey zebra perdedikey zebra perde
dikey tül perdedikey tül perdedikey tül perdedikey tül perdedikey tül perdedikey zebra perdedikey zebra perdedikey zebra perdedikey zebra perdedikey zebra perde

""
1
Formu Doldurup Kolayca Randevu Alabilirsiniz
Adınız, Soyadınızyour full name
Telefonunuzyour full name
Randevu Tarihinizi BelirleyinRANDEVU
Previous
Next
Perde Mobil

Aynı mekanizma sistemine bağlı olarak 3 ayrı perde kontrolüne sahipliği ile ön plana çıkan bir ürün olmaktadır. Ürünün tasarımı dikey zebra perde özelliğini taşımaktadır. Zebra fonksiyonelliğini ve tül fonksiyonelliğini bir arada sunan çok nitelikli bir dekorasyon perdesi olmaktadır. Model tarzı ve işlevi çerçevesinde kaliteli kullanım olanağına sahip ürünlerdendir.

 Dikey Zebra Perde Özellikleri Ve Avantajlı Kullanımı

Mekanizmanın 3 farklı perde fonu olarak istenilen şekilde kullanılmasına imkan vermektedir. Dikey bir modeli içermesinden dolayı her cam-pencerede kullanılabilmektedir. Özellikleri ve avantajlı kullanımı sayesinde şık bir dekorasyon görünümü sunmaktadır.

Dikey zebra perde modeli; güneşlik, tül ve fon niteliklerini taşıyan bir üründür. Oldukça kaliteli mekanizma sistemi uzun ömürlü kullanım avantajı sunmaktadır. Her ışığın ev ortamını ve ofis alanını aydınlatmasına yönelik mekanizmanın aracılığında perdeye yön verimi sağlanmaktadır. Güneş ışığını alana alma ya da gölgelendirme işlevine sahip tül – zebra perde kullanım yönünde pek çok artı sunmaktadır. Dikey tül perde modelleri, desen fonlu çeşitliliğe sahip olmaktadır. Günün her saatinde farklı biçimde kullanım estetikliğini her alanda sunmaktadır.

Şık ve estetik duruşuyla dekor yeniliğine sahip perde çeşitleri içinde sıklıkla tercih edilen ürünlerden olmaktadır. Modern mekanizma sisteminin yanında yıkanabilir özelliğini içermektedir.

Çamaşır makinesinde temizliği yapılabilen dikey zebra perde potansiyel alıcılarına pek çok olanak sunmaktadır. Modern dekor ve farklı işlevsel mekanizması ile istenilen alanda pratik değiştirme olanağından yararlanılmaktadır. Otomatik olarak fon perde değişimi sağlanmaktadır.