%40 FİYAT AVANTAJI

PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

ÜCRETSİZ SUNUM VE MONTAJ

Dikey Tül Perde & Dikey Zebra Perde

Dikey tül perdenin en büyük özeliği tek bir mekanizma ile 3 perde bir arada, tül güneşlik ve fon perde sadece tek mekanizmada, diğer en büyük özelliği çamaşır makinesinde yıkanabilen mekanizmalı perde sistemidir, dikey tül perde veya diğer ismi ile dikey zebra perde hayatınızı kolaylaştırıyor, sökmesi takması çok kolay ve asla ütü istemez.

Çamaşır Makinesinde Yıkanabilir

Balkona giriş çıkışlarda veya pencere açıp kapatmada tek tek uğraşmanıza gerek yok, tüm slaytlar birbirinden bağımsız olduğu için pile aralarından kolaylıkla camları açıp kapatmanıza olanak sağlıyor.

Çok Kolay Takılıp Çıkartılabilinir

İster sağa sola açılır iki parça, ister sağa veya sola açılır tek parça halinde isteğinize göre üretim yapabilmekteyiz, gün ışığına istediğiniz gibi yön verebileceğiniz dikey tül perdeleri kolaylıkla gündüz ve gece modlarına alabilirsiniz.

dikey tül perdedikey tül perdedikey tül perdedikey tül perdedikey tül perdedikey zebra perdedikey zebra perdedikey zebra perdedikey zebra perdedikey zebra perde
dikey tül perdedikey tül perdedikey tül perdedikey tül perdedikey tül perdedikey zebra perdedikey zebra perdedikey zebra perdedikey zebra perdedikey zebra perde
""
1
Formu Doldurup Kolayca Randevu Alabilirsiniz
Adınız, Soyadınızyour full name
Telefonunuzyour full name
Randevu Tarihinizi BelirleyinRANDEVU
Previous
Next
Perde Mobil

Dikey tül Perde yada diğer ismi ile Dikey zebra perde modelleri kullanılan alanda ışık miktarını ayarlamaya yönelik çözümler sunarlar. Manzaralı alanlarda, güneş ışığı gereksinimi olan yerlerde ve farklı bir tasarım isteyenler için ev dekorasyonunda tercih edilen lens perdeler kullanım kolaylığı sağlar. Farklı renk ve desen çeşitleri mevcut olan dikey zebra perdeler her alana rahatlıkla uygulanabilir. tül ile üretilen dikey tül perde modellerinin temizlenmesi oldukça kolaydır. Bu materyaller özellikle hijyen gerektiren alanlarda yoğun olarak kullanılmaktadır. Dikey tül perdelerde otomatik açma kapama çözümleri tercih edilmektedir. Kullanım rahatlığı sunan otomatik çözümler sayesinde özellikle kalabalık alanlarda tercih edilmektedir.

Büyük camlara sahip olan iş yeri, okul, hastane gibi alanlarda sıklıkla tercih edilen dikey tül perdelerin farklı üretim materyalleri vardır. dikey zebra perde modelleri evler için modern ve alternatif çözümler sunar. Dikey tül perde yada dikey zebra perdelerin iş yerleri gibi gün içerisinde kullanılan alanlarda yoğun bir şekilde kullanılmasının sebepleri arasında bu perdelerin güneş ışığından maksimum faydalanma imkanı sunmasıdır. Dikey tül perde veya dikey zebra perdelerin çalışma prensibi perde panellerinin yönlendirilmesini sağlamak üzerine şekillenmiştir. Bir ray üzerine takılan dikey tül perde panelleri kolay kullanım sağlar. Tavana monte edilen dikey zebra perde çözümleri çamaşır makinesinde kolaylıkla yıkanabilme özelliği vardır.