%40 FİYAT AVANTAJI

PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

ÜCRETSİZ SUNUM VE MONTAJ

Dijital Baskılı Stor Perde

Hayallerinizi perdenize yansıtalım

İster firma logonuz ister elinizdeki görseli kolaylıkla perde mobil avantajlarıyla perdenize yansıtalım

Dijital baskılı stor veya zebra perde için aramanız yeter, Perde Mobil Dijital Baskılı Stor Perde almak çok kolay, ister arayın ister formu doldurun biz sizi arayalım ve adresinize gelip size en uygun kumaş seçeneklerini gösterelim, fiyat çıkaralım ve en kısa sürede montajını yapalım.

Dijital Baskılı Stor Perde için bir çok kumaş seçeneklerimiz var, kanvas keten kumaş yada blackout yada screen kumaşlara kolaylıkla baskı yapmaktayız ayrıca zebra perde ve çeşitlerine baskı yapmak mümkün.

Dijital Baskılı Stor Perde almak çok kolay %40 fiyat avantajı 5 yıl solmaya karşı garantisi ve peşin fiyatına 3 taksit ayrıca anlaşmalı kredi kartlarına 12 ay taksit imkanı.

Zebra Perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdeZebra Perdedijital baskılı stor perdeZebra Perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdeZebra Perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdeZebra Perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı perde
dijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdeZebra Perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdeZebra Perdedijital baskılı stor perdeZebra Perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdeZebra Perdedijital baskılı stor perdeZebra Perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perde

""
1
Formu Doldurup Kolayca Randevu Alabilirsiniz
Adınız, Soyadınızyour full name
Telefonunuzyour full name
Randevu Tarihinizi BelirleyinRANDEVU
Previous
Next
Perde Mobil

Perde modellerinin içinde yer alan modern baskılı çeşitler, tasarım farklılıkları ile birbirinden farklı alanlarda kullanılmaktadır. Farklı mekan içlerinde dekor ambiyansını zengin görünüme bürüyen dijital baskı uygulamalı perdeler, stor olarak hazırlanmaktadır. Desen zenginliği ve nitelik özelliğine sahip dijital baskılı stor modellerinin her alanda kullanımı mümkün olmaktadır.

Son derece farklı bir dekor perde seçeneği olarak hijyeni ön planda tutulan alanlar için tercih söz konusudur. Avantajlı görselliğe sahip dijital baskılı stor ürünü tasarımıyla ilgi gören perdeler içinde yer almaktadır.

Baskı uygulamaları konusunda pek çok desen alternatifini içermektedir. Dijital baskılı stor modeli kullanıcısının alanında daima hijyen artısı sunmaktadır. Yansımalı desenleri, çeşitli renklerle daha bir estetik dekorasyon avantajı sunmaktadır.

Baskısının dijitalliği yönünde kaliteli kullanım avantajı sunan stor perde olmaktadır. Temizliği oldukça pratik olan dijital baskılı stor perde tasarım uygulamaları; bebeklerin odalarında kullanılabilirlik olanağı sunmaktadır. Aynı zamanda maksimum seviyede hijyeni içeren dijital baskılı stor perde görselliği istenilen ölçülerde ayarlanmaktadır.

Özel olarak baskı tasarımları yapılmakta ve her alanda estetik bütünlük sağlamaktadır. Dijital görseli ile fonksiyonel ve nitelikli resim kareleri baskılarında kullanılmaktadır. Dijital baskılı stor perde modeli uzun vadede kullanıma sahip olarak sunulmaktadır.

Çok yönlü desen avantajları ile de her ortama şık görünüm katmaktadır. Dijital baskılı stor perde sıra dışı görsel uygulaması ile evlerde ya da diğer alanlarda ilgi çekmektedir.

Nitelikli Dekor Sunan Dijital Baskılı Stor

Renk fonksiyonelliği ile nitelikli dekor sunan bir ürün olarak baskı uygulaması sağlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak çok farklı mekanlar içinde de tercih edilebilir. Dijital baskılı stor hem özel uygulama tekniği sayesinde hem de görsel alternatifleri sayesinde çok özellikli ürün kalitesini yansıtmaktadır.

Mekanizmalı ve dijital baskıları ile son derece farklı ürün kategorilerine sahip olmaktadır. Dijital baskılı stor perde tasarım ayrıcalıkları ve kullanım ayrıcalıkları çerçevesinde çok fazla mekana renk katan seçeneklerden olmaktadır.

Özelliği Ve Kalitesi İle Her Mekana Farklılık Katan Dijital Baskılı Stor

Dijital desenin ölçü oranı farkı olarak sunulmaktadır. Özelliği ve kalitesi ile her mekana farklılık katmaktadır. Desenler de talepler yönünde stor dijitaline uygulanmaktadır. Dijital baskılı stor tasarım uygulaması dekor için oldukça uygundur. Dijital baskılı stor perde modelleri ile yaşam noktalarına farklı bir yenilik katılmaktadır.