%40 FİYAT AVANTAJI

PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

ÜCRETSİZ SUNUM VE MONTAJ

Dijital Baskılı Stor Perde

Hayallerinizi perdenize yansıtalım

İster firma logonuz ister elinizdeki görseli kolaylıkla perde mobil avantajlarıyla perdenize yansıtalım

Dijital baskılı stor veya zebra perde için aramanız yeter, Perde Mobil Dijital Baskılı Stor Perde almak çok kolay, ister arayın ister formu doldurun biz sizi arayalım ve adresinize gelip size en uygun kumaş seçeneklerini gösterelim, fiyat çıkaralım ve en kısa sürede montajını yapalım.

Dijital Baskılı Stor Perde için bir çok kumaş seçeneklerimiz var, kanvas keten kumaş yada blackout yada screen kumaşlara kolaylıkla baskı yapmaktayız ayrıca zebra perde ve çeşitlerine baskı yapmak mümkün.

Dijital Baskılı Stor Perde almak çok kolay %40 fiyat avantajı 5 yıl solmaya karşı garantisi ve peşin fiyatına 3 taksit ayrıca anlaşmalı kredi kartlarına 12 ay taksit imkanı.

Zebra Perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdeZebra Perdedijital baskılı stor perdeZebra Perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdeZebra Perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdeZebra Perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perde
dijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdeZebra Perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdeZebra Perdedijital baskılı stor perdeZebra Perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdeZebra Perdedijital baskılı stor perdeZebra Perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perde
""
1
Formu Doldurup Kolayca Randevu Alabilirsiniz
Adınız, Soyadınızyour full name
Telefonunuzyour full name
Randevu Tarihinizi BelirleyinRANDEVU
Previous
Next
Perde Mobil

İstenilen her tasarımın özel baskı teknikleri ile stor perde kumaşına basılması sonucunda elde edilen baskılı perde çeşitlerinden birisine sahip olmak için tek yapılması gereken baskı desenine karar vermektir.

Baskı deseni için akla gelebilen her tasarım dijital baskılı perdeye başarılı bir şekilde uygulanabilir. Su bazlı tekstil boyaları ile yapılan baskılar sağlığa zararlı materyaller içermediğinden dolayı hastane gibi özel hijyen şartları olan alanlarda bile rahatlıkla kullanılabilir.

Bebek odaları için bebeğin adına özel tasarımlar, şirketler için şirket logosu taşıyan tasarımlar ve her alan için hayal edilebilecek tüm tasarımlar dijital baskılı stor perde modellerine rahatlıkla uygulanabilir. Baskıların perdenin görünüşünün ve desenlerinin kaliteli olması için yüksek çözünürlükle görseller ile uygulanır. Bu sayede oldukça orijinal ve eşsiz tasarımlara sahip perdelere sahip olmak mümkündür.

Baskılı stor perdelerin genel temizliği stor perdeler gibi kolaydır. Kuru bezle ya da toz alma aparatlarıyla kolay bir şekilde temizlenen perdeler apre işleminden dolayı zor kir tuttuğu için çabuk kirlenmezler.

Dijital baskı ne kadar kaliteli olursa olsun baskının sık sık su ve deterjan ile temas etmesi zaman içerisinde bozulmalara neden olabilir. Dijital baskılı stor perdeleri uzun süreli kullanmak için yıllık olarak kuru temizleme işlemi yaptırmak daha verimli sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Perdeciler, perde temizliği yapan şirketler, halı yıkama ve kuru temizle firmaları dijital baskılı stor perdeleri uygun malzemeler ile temizleme hizmeti vermektedir.