%40 FİYAT AVANTAJI

PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

ÜCRETSİZ SUNUM VE MONTAJ

Rustik Perde

Farklı ve sıradanlığın dışına çıkmak, görsel ve işlevsel bir perde türü olan Rustik Perdeler ahşap ve metal olmak üzere iki gruba ayrılır.

Perde Mobil ile kolayca istediğin Rustik Perdeye sahip ol, ister arayın ister formu doldurarak kolayca randevu oluştur, Rustik Perde için mağaza mağaza gezmeye son istediğiniz ürün kartelası ile biz size gelelim, ölçü alıp fiyat çıkaralım ve en kısa sürede montajını yapalım.

İstediğiniz Rustik Perde Modellerini birlikte seçelim üstelik %40 fiyat avantajı ve peşin fiyatına 3 taksit ayrıca anlaşmalı kredi kartlarına 12 aya kadar taksit imkanı ile istediğin Rustik Perdeye sahip ol.

Perde Mobil hızlı ekonomik ve pratik, size hem para hem zaman kazandırır.

rustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perdeRustik Perde
rustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perderustik perdeRustik Perde
""
1
Formu Doldurup Kolayca Randevu Alabilirsiniz
Adınız, Soyadınızyour full name
Telefonunuzyour full name
Randevu Tarihinizi BelirleyinRANDEVU
Previous
Next
Perde Mobil

Rustik perde seçimi yaparken hem monte edilecek barlar hem de perde seçimi yapmak gerekir. Eğer perdeleri taşıyacak barlar herhangi bir alçıpan uygulaması ile gizlenmiyorsa genel dekorasyona uygun olması gerekir.

Ahşap veya metal bar seçimi tamamen kişinin ve uygulama alanının tarzına göre belirlenir. Malzeme belirlendikten sonra renk seçimi de aynı şekilde belirlenmelidir. Monte edilecek barlar seçildikten sonra perde ve perde halkaları seçilir. Her kumaştan rustik perde yapılabilir. Rustik perdeler tül veya güneşlik gibi kornişe takılan perdelerle birlikte kullanılabilirler.

Tek başlarına da dekorasyonda oldukça şık bir duruş sergileyen ürünleri ön plana çıkarmak oldukça kolaydır. Perde kumaşı seçiminde mekanın ve kullanımın ihtiyaçları belirlenmelidir.

Rustik perdeleri asmak için barların monte edilmesi gerekir. Montaj işlemi korkutucu bir işlem değildir.

Aksine oldukça kolay ve zararsızdır. Perde boyutlarına göre monte edilecek barlar belirlenir. Eğer perdelerin genişliği çok fazla ise sistemi destekleyen ve orta bar adı verilen barlar kullanılır.

Rustik perde kullanımı normal perde kullanımı ile farklı değildir. Seçilen kumaşa göre temizleme ve ütüleme seçenekleri farklılık göstermektedir. İhtiyaca göre rustik perdelerin montajında raylı sistemlerde tercih edilebilir. Kullanım kolaylığı sunan bu sistemler hem otantik bir görünüm sunarken hem de modern teknolojiler ile konfor sağlar.