Teşvikiye Perdeci

ÜCRETSİZ SUNUM VE MONTAJ

PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

%40 FİYAT AVANTAJI

Teşvikiye Perdeci

Arayın, Adresinize Gelip Size En Uygun Perde Çeşitlerini Birlikte Seçelim.

Perde mobil siz evinizden dışarı çıkmadan, mağaza mağaza dolaşmadan, evinizde perde hizmeti veren yeni dönem perde satış hizmetidir. Mağazacılık maliyetlerini ve ek masrafları ortadan kaldırdığı için ekonomik ve hızlıdır.

Perde Mobil yepyeni bir perde satış sitemini siz çalışan ve vakti olmayan müşterilerimize sunuyor, bir telefonla sizin istediğiniz gün ve saate gelen perdeci perde mobil yüzlerce perde çeşidini beğeninize sunuyor, istanbul ve tüm ilçe semtlerine ücretsiz gelen perde mobil % 40 fiyat avantajı ile size hem para hem zaman kazandırır. Artık perde almak için dükkan dükkan perdeci gezmeye son, evinizin ışında istediğin perdeye kolayca kavuş.

Seçkin markalara ait tüm perde çeşitleri artık ayağınıza geliyor, bu ücretsiz servisten yararlanmak için telefon etmeniz ve randevu oluşturmanız yeterli, peşin fiyatına 3 taksit ve 12 aya varan vade imkanı ile bütçenizi etkilemeden hayalindeki perdeye sahip olun.

Perde mobil araçlarında bulunan perde kartelaları ile size geliyor ve ücretsiz sunum yapıyor ve fiyatlandırma gerçekleştiriyoruz, siparişinizi verdikten 3 gün sonra temiz ve kaliteli bir şekilde montajı yapıyoruz.

Teşvikiye Perdeci

Teşvikiye Perdeci

Teşvikiye Stor Perde

Teşvikiye Zebra Perde

Teşvikiye Jaluzi Perde

Teşvikiye Motorlu Perde

Teşvikiye Motorlu Stor Perde