%40 FİYAT AVANTAJI

PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

ÜCRETSİZ SUNUM VE MONTAJ

Blackout Perdeler

Karanlık ortam oluşturmak için tercih edilen ve birçok alanda problemsiz bir şekilde kullanılan blackout perde, pratik özelliklere sahiptir. ev, ofis, hastane, sınıflar ve benzeri bir çok alanda kullanılan blackout perde, ölçü alındıktan sonra montaja hazırlanmaktadır.

Montaj işlemlerinde, korniş olsun yada olmasın tavan yada duvara montajlanmaktadır.

İster stor blackout perde ister kumaş blackout perde almanın en kolay yolu perde mobil arayın yada biz sizi arayalım randevu oluşturalım adresinize gelip size en iyi blackout perde kartelalarını sunalım ölçü alıp fiyatını çıkaralım ve en kısa sürede montajını yapalım.

Perde Mobil ile blackout perde almak çok kolay %40 fiyat avantajı 5 yıl üretici firma garantisi ve peşin fiyatına 3 taksit ayrıca anlaşmalı kredi kartlarına 12 ay taksit imkanı.

tül perdetül perdetül perdeperdeciRustik PerdePerdeciperde modelleri 2019PerdeciPerdeciperdecitül perdetül perdekatlamalı perde
Rustik Perdeperde modelleri 2019PerdeciPerdeciPerdeciyakın perdeciperdeciperdeciperdeciperdecitül perdetül perdekatlamalı perde

""
1
Formu Doldurup Kolayca Randevu Alabilirsiniz
Adınız, Soyadınızyour full name
Telefonunuzyour full name
Randevu Tarihinizi BelirleyinRANDEVU
Previous
Next
Perde Mobil

Karanlık ortam oluşturan ve aynı zamanda ortamın dekor özellikleriyle uyum gösteren ürün, pratik kullanım özelliğine sahiptir. Blackout perde, stor ve kumaş kategorisinde üretilmektedir. Kolay açılabilen ve sorunsuz bir şekilde kapanan bu perdeler, istenilen seviyeye kadar kapatılabilir.

Her iki kategoride de ölçü alma işlemi gerçekleşmektedir. Temizlenebilir özelliklere sahip blackout stor perde, projeksiyonla sinevizyon gösterilerinde karartma işlemlerinde kullanılmaktadır. Işığın girmemesi gereken mekanlar için bu pratik ürünler tercih ediliyor. Kolay kullanım özelliği sayesinde, blackout stor perde karartma işlemi problemsiz bir şekilde yapılabiliyor. Özellikle güneş ışığının kesilmesi konusunda yetersiz olan perdeler yerine blackout perde seçenekleri tercih ediliyor. Kullanım kalitesi bakımından oldukça pratik olan ve bütün mekanlar için özel tasarlanan bu perdeler, maksimum karartma işlemleri için tercih edilmektedir.

Yüzeyindeki özel kaplama nedeniyle kiri dışarıda tutan bu perde, istediğiniz kaliteli kullanım seçeneklerini bir araya getiriyor. Yüzeyindeki özel kaplama, silme işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Her zaman temiz kalan ve stor perde gibi temizlenen blackout perde ürünleri, büyük veya küçük bütün pencereler için tasarlanabilir.

Güncel kullanım özelliğine sahip olan bu perdeler, stor perdeler gibi açılıp kapanabilmektedir. Özel tambura sarılı olan ve yan kısımdaki iplerle kontrol edilebilen blackout stor perde, motor sistemi ile uyumludur. Büyük şirketlerin toplantı salonlarında, kumandalı ve motorlu tasarımlar, sinevizyon gösterisi esnasında pratik bir şekilde kapanabilmektedir. Kaliteli kullanım özelliğine sahip bu perdeler, fonksiyonel özellik bakımından farklı özelliklere sahiptir.

Korniş ve benzeri eklentilere ihtiyacı olmayan bu tasarımlar, ütü istememektedir. Blackout stor perde, temizlendikten sonra suyu içine almadığı için kısa sürede kurur. Perdenin sarılı olduğu rulo, tavana montajlanmış ana gövdeden kolaylıkla çıkarılabilir. Yer değiştirme veya yenisi takma işlemlerinde, blackout stor perde, yerinden kolaylıkla çıkabilmektedir.