Motorlu Stor Perde

Perde Mobil ile Motorlu Stor Perde % 40 Fiyat Avantajıyla, Üstelik Kurulum Ücretsiz…

İç mekanlara özel sessiz ve güçlü motorlar ve şık kumandalar

Sessiz Perde Motorları

Motorlu Perde

Motorlu Stor Perde

Motorlu Perde

Motorlu Stor Perde

Perdelerinizi Uzaktan Kontrol Edin

Adresinize ücretsiz gelip size en uygun perde çeşitlerini gösterelim, Perde Mobil ile istediğin Motorlu Stor Perde sahip olun

Motorlu Stor Perde

Mosel Marka motorlar ve radyo frekanslı kumanda alıcıları ve birbirinden şık kumandalar ile perdenize kolayca yön verin

Perde Mobil uzman ekip ve deneyimi ile bir telefon kadar yakın, randevu oluşturun ve biz size gelelim. %40 fiyat avantajı 5 yıl üretici firma garantisi ve peşin fiyatına 3 taksit ayrıca anlaşmalı kredi kartlarına 12 ay taksit imkanı.Perde Mobil ile Motorlu Stor Perde almak çok kolay

fonksiyonlar

Motorlu stor perde sistemleri uygulandıkları perdelere kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Çok çeşitli perdeler ile kullanılabilen bu sistemler perde paneli üzerinde ya da uzaktan kumanda da yer alan bir buton ile kullanılabildiği için yaygın şekilde tercih edilmektedir.

Elektrik bağlantısı gerektiren bu perdeler aynı zamanda elektrikli perde adıyla da bilinmektedir. Motorlu stor perde sistemleri zincirli mekanizmaların aksine perdelerin herhangi bir şekilde kırılmasına ya da kırışmasına engel olmaktadır.

Tek bir uygulamada tüm RF uzaktan kumandalarınız!Rewote, iOS / android mobil cihazınızı gerçek bir Evrensel Uzaktan Kumandaya dönüştürür. Rewote, ev wifi yönlendiricinize bir adım kurulum prosedürü ile bağlanır. Daha sonra yerde herhangi bir yere yerleştirilebilir.
Rewote, iOS ve android pazarlarında mevcut olan Rewote App tarafından kontrol edilir

""
1
Formu Doldurup Kolayca Randevu Alabilirsiniz
Adınız, Soyadınızyour full name
Telefonunuzyour full name
Randevu Tarihinizi BelirleyinRANDEVU
Previous
Next

Kimlerle Çalıştık