%40 FİYAT AVANTAJI

PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

ÜCRETSİZ SUNUM VE MONTAJ

Stor Perde

Stor perde uygulamaları evlerde sıklıkla kullanılan ve görsel açıdan farklı çözümler sunan uygulamalardır.

Farklı boy ve şekillerde uygulanan stor perde çeşitleri arasında tercih yaparken ne tür bir kullanım ihtiyacı olduğunu detaylı bir şekilde belirlemek gerekir.

Tek tip kumaştan yapılan stor perdeler zebra perdelerin aksine çift yönlü kullanım sunmazlar. Ancak stor perdelerin kullanım mekanizması aynı anda tül perde kullanımına olanak sağlar.

Perde Mobil ile mağaza mağaza Stor Perde aramaya son, arayın biz gelelim Stor Perdenizi birlikte seçelim % 40 fiyat avantajı ve kredi kartlarına taksit imkanı ile.

En iyi Stor Perde yerinde seçilendir kartela ile size geliyor ölçü alıp en kısa sürede montajını yapıyoruz

Stor Perdestor perdestor perdestor perdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeScreen Perdescreen perdescreen stor perdescreen stor perdescreen perdeblackout perdestor perdestor perdestor perdestor perdeStor perdeperdeci
Stor Perdestor perdestor perdestor perdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeScreen PerdeStor PerdeStor Perdeblackout perdescreen perdestor perdescreen perdescreen stor perdescreen stor perdestor perdestor perdestor perdeStor perdeperdeci
""
1
Formu Doldurup Kolayca Randevu Alabilirsiniz
Adınız, Soyadınızyour full name
Telefonunuzyour full name
Randevu Tarihinizi BelirleyinRANDEVU
Previous
Next
Perde Mobil

Stor perdenin kullanım rahatlığını ve kolaylığını tercih ederken aynı zamanda farklı bir perde alternatifini de tercih edebilirsiniz. Tek başına kullanımı da oldukça yaygın olan perdelerin uzun ömürlü olması, güneş koruyuculuğunun yüksek olması ve kolay temizlenebilirliği oldukça ilgi çekicidir. Desenli ya da düz kumaşların isteğe göre kullanıldığı stor perde modelleri farklı alanlara uygulanabilir.

Apre uygulanan stor perdelere sim, anti bakteriyel koruyucu, alev almayı engellenmeyen malzemeler uygulanabilir. Kullanım alanına veya ihtiyacına göre ne tür bir kumaş tercih edeceğinize rahatlıkla karar verebilirsiniz.

Duvara, tavana ya da doğrama üzerine monte edilebilen stor perdelere apre sonrasında yaygın olarak PVC uygulanır. PVC kaplı olan perdelerin güneş geçirgenliği oldukça azdır.

Stor perde temizliği dikkatle yapılması gereken ama oldukça basit bir uygulamadır. Bu perdeler apre uygulamasından dolayı kolay kolay kir ve toz tutmadığından dolayı rahatlıkla temizlenebilir.

Nemli bir sünger yardımıyla temizlenebilen perdeleri daha detaylı bir şekilde temizlemek isterseniz mekanizmaları ile çıkarıp geniş bir alanda sünger ve sabun gibi kolay durulanan bir temizleyici ile silebilirsiniz.

Stor perde temizliği yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta perdenin kıvrılmasını önlemektir. Zaten kolay bir şekilde temizleme imkanı sunduğu için biraz dikkatli olmak doğru temizliği yapmak için yeterli olacaktır.

Stor perdelerin kullanımının sağladığı en önemli avantajlardan birisi de istenildiği zaman perdenin kumaş bölümün değiştirilebilmesidir. Bu özellik sayesinde mekanizma kurulduktan sonra istediğini zaman perdenizi değiştirebilirsiniz. Dekorasyonda özgürlük sunan stor perdeler ile modern şık bir görünüm elde etmek mümkün.