%40 FİYAT AVANTAJI

PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

ÜCRETSİZ SUNUM VE MONTAJ

Stor Perde

Perde kültürünün yeni adı olan stor perde seçenekleri, etkili, pratik ve estetik özellikleriyle perdeye yeni bir imaj kazandırdı. Kullanım özellikleri bakımından kumaş perdelere nazaran oldukça pratik olan stor perde seçenekleri, kolay montaj özelliğine sahiptir.

Korniş ve benzeri ek işlem gerektirmeyen bu perdeler, kısa zamanda en çok tercih edilen ürünler içerisine girdi. Perde ve tül perde özelliğine sahip bu yeni ürünler, aradığınız renk ve tasarım özelliklerine sahiptir. Simli, resimli, düz renk, desenli ve iki renkli tasarım seçenekleriyle, ev dekorunuz için en iyi modelleri bir arada bulundurabilirsiniz.

Perde Mobil ile mağaza mağaza Stor Perde aramaya son, arayın biz gelelim Stor Perdenizi birlikte seçelim % 40 fiyat avantajı ve kredi kartlarına taksit imkanı ile.

En iyi Stor Perde yerinde seçilendir kartela ile size geliyor ölçü alıp en kısa sürede montajını yapıyoruz

screen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdestor perdeScreen Perdescreen perdescreen stor perdemotorlu perdemotorlu screen stor perdemotorlu stor perdeperdecistor perdeperde mobil - perdeciperde mobil perdeciperdecistor perdestor perdeScreen Stor PerdeStor PerdeBlackout PerdeBlackout Stor PerdeScreen Stor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeBlackout Stor PerdeStor PerdeScreen Perdescreen perdescreen stor perdescreen stor perdescreen perdeblackout perdestor perdestor perdestor perdestor perdescreen stor perdemotorlu perdeStor perdestor perde motorlu stor perde perdeciscreen stor perde motorlu stor perde perdeciscreen stor perdeperdecistor perdemotorlu perdescreen stor perdeScreen Stor PerdeSun Screen Stor Perdescreen stor perdemotorlu stor perdeScreen Stor PerdeStor Perdescreen stor perdestor perdemotorlu screen perdemotorlu perdemotorlu stor perdekatlamalı stor perdescreen perdekatlamalı stor perdestor perdekatlamalı stor perdescreen stor perdekatlamalı perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perde
screen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perdestor perdeScreen PerdeBlackout PerdeBlackout Stor PerdeBlackout Stor PerdeBlackout Perdestor perdestor perdeperde mobil - perdeciperde mobil perdeciperdecistor perdestor perdeScreen Stor PerdeStor Perdescreen stor perdescreen perdeStor PerdeStor PerdeStor PerdeScreen PerdeStor PerdeperdeciStor Perdestor perdescreen perdestor perdestor perdestor perdeScreen Stor Perdescreen stor perdestor perde motorlu stor perde perdeciscreen stor perdemotorlu perdemotorlu perdeStor perdescreen stor perdescreen perdescreen stor perdeperdecimotorlu perdescreen stor perde motorlu stor perde perdeciblackout perdescreen stor perdescreen stor perdeSun Screen Stor Perdemotorlu screen stor perdemotorlu stor perdeScreen Stor PerdeStor Perdescreen stor perdestor perdemotorlu screen perdemotorlu perdemotorlu stor perdekatlamalı stor perdescreen perdekatlamalı stor perdestor perdekatlamalı stor perdescreen stor perdekatlamalı perdescreen stor perdescreen stor perdescreen stor perde

""
1
Formu Doldurup Kolayca Randevu Alabilirsiniz
Adınız, Soyadınızyour full name
Telefonunuzyour full name
Randevu Tarihinizi BelirleyinRANDEVU
Previous
Next

Tek hareketle açılan ve kullanımı kolay olan bu perdeler, salon, mutfak, yatak odası ve çocuk odası kategorisinde üretilmektedir. Renk, desen ve tasarım bakımından çok çeşitli üretilen stor perde seçenekleri, çok kolay temizlenmektedir. Özel kaplamalı modeller, iki – üç yılda bir temizlenmektedir. Temizleme işlemini kuru temizleme firmalarına yaptırabilirsiniz. İsterseniz banyoda kendiniz de bu perdeleri yıkayabilirsiniz.

Sabunlu su ve yumuşak fırça ile kolaylıkla stor perde ürünlerini yıkayabilirsiniz. Üzerindeki kaplama nedeniyle nemli bir bezle tozu alınabilir. Ayda bir pahalı deterjanlarla perde yıkamak istemiyorsanız stor perde almalısınız.

Kullanışlı, pratik ve oldukça renkli özelliklere sahip stor perde seçenekleri, kolay açılır, kapanır özelliklere sahiptir. Bir ruloya sarılı olan ve yan kısımdaki ip sayesinde kolaylıkla açılan ve kapanan bu perdeler, korniş arızası veya korniş montajı problemi çıkarmamaktadır. Resimli ve tablolu modeller, perde ve tablo özelliğini bir araya getiriyor. İstanbul manzaralı modeller, piyasada en çok karşılaşılan stor perde modelleridir. Bunun yanı sıra sitedeki diğer modelleri de inceleyebilirsiniz.

Kolay kullanım özelliğine sahip olan ve temizleme problemini ortadan kaldıran stor perde seçenekleri, yeni dekorasyon çalışmalarının en önemli seçeneği haline geldi. Güncel, etkili ve pratik özellikleriyle tercih edilen bu perdeler, aradığınız görsel özellikleri bir araya getiriyor. Halı, koltuk takımı, dolap, vitrin, duvar kağıdı ve masa gibi dekor ürünleriyle uyumlu modeller, aradığınız dekoratif özellikleri bir araya getiriyor.