İstanbul Perdeci

Perdeler, evlerin en önemli tamamlayıcısı olarak bilinmektedir. Bir evin güzelliğini, eşyaların birbiri ile uyumunu ve şıklığını ön plana çıkaran perdelerin doğru seçilmesi de son derece önemli bir husustur. Yaşam alanları için seçilecek tüm eşyalarda olduğu gibi perdelerin seçimi de uzun ve zorlu bir süreçtir. Birbirinden farklı yüzlerce perde çeşidi ve modelleri arasından en iyisine karar verebilmek için detaylı bir araştırma yapmak gerekmektedir. İşte böyle durumlarda perde mobil, perdeci arayışında olan kişiler için çok büyük bir kolaylık sağlamakta ve perde ihtiyacı olanların adresine gelmektedir.

Firmamızın Perdeci Arayan Kişiler İçin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Firmamız, perde satışında yeni dönem hizmetini uygulamaktadır. Bu uygulamaya bağlı olarak Perde Mobil, perde hizmetini müşterilerinin evine getirmektedir. Bu sayede doğru perdeyi seçebilmek için perdeci arayışında olan kişiler, farklı mağazaları dolaşma zorunluluğundan kurtulmaktadır.

Bu hizmet ile Perde Mobil, perdeci mağazacılığı ve buna bağlı ekstra maliyetleri ortadan kaldırarak perdeleri, uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Böylelikle kişiler hem zamandan hem de fiyattan tasarruf edebilmektedir. Ücretsiz sunum ve montaj hizmeti veren firmamız, aynı zamanda yüzde 40 fiyat avantajı da sunmaktadır.

Perde Mobil’in Perdeci Hizmeti Nasıl Çalışmaktadır?

Firmamız, perdeci hizmetini, kişilerin dışarı bile çıkmalarına gerek bırakmadan yaşam alanlarında sunmaktadır. Bunun için yapılması gereken tek şey; firmamıza telefon etmektedir. Sonrasında servisimiz, adresinize en yakın aracı yönlendirerek servis elemanları ile birlikte adresinize gelmektedir. Bu servis için hiçbir ücret talep etmeyen firmamız, size en uygun perdeyi seçebilmenize yardımcı olmaktadır. Seçilen perde üretim merkezine iletilerek en kısa zamanda alıcısına teslim edilmektedir. Bu sayede firmamız, birden çok perdeci gezme zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır.

Mobil Perdeci Hizmeti Sunan Firmamızda Hangi Perde Çeşitleri Bulunmaktadır?

Sadece bir telefon ile perdeci hizmetini adresinize getiren Perde Mobil’de birbirinden farklı birçok perde modeli bulunmaktadır. Ev ve Ofis ortamları için ayrı çeşitler sunan firmamızda bulunan perde çeşitleri şunlardır:

 

 Stor perde

 Zebra perde

 Motorlu stor perde

 Motorlu perde sistemleri

 Tül ve perdelik kumaşlar

 Rustik perde

 Jaluzi perde

 Screen stor perde

 Blackout stor perde

 Cam Balkon perdesi

 Dijital baskılı perde

 Dikey tül perde

 Sahne perdesi

 Projeksiyon perdesi