sahne perdesi

Fonksiyonel açıdan büyük kolaylıklar sağlayan ve rahat kullanım imkanı tanıyan sahne perdesi çeşitleri, geniş yelpaze altında sunulmaktadır. Değişik sahne dekorları için özel tasarım altında üretimleri gerçekleştirilen bu ürünler, arka plan problemlerini de tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Motorlu ve motorsuz olmak üzere iki farklı seçenek dahilinde sahne perdesi çeşitleri arasından tercih gerçekleştirilebilir. Motorsuz tasarımlar daha çok perdeler iç kısmından özel bir mekanizma altında hazırlanan ip vasıtasıyla rahatlıkla açılabilmektedir. Konsepte uygun şekilde değişik renk ve desen altında hazırlanan perder arasından rahatlıkla tercih gerçekleştirilebilir.

Özel Motorlu Sahne Perdesi Sistemleri

Yüksek bir teknoloji ile üretimleri özel olarak hazırlanan motor sahne perdesi çeşitleri, 100 kg ağırlığındaki perdeli rahatlıkla kaldırma imkanı vermektedir. Özel radyo frekans alıcıları ile kurulan bağlantı üzerinden sağlanan destek, perdelerin rahatlıkla hareket etmesine fırsat tanımaktadır.

Bu özel sistem sayesinde farklı uzaklıklardan rahatlıkla perdeler açılıp kapanabilmektedir. Kaliteli malzeme yapısı ve konsepte uygun özel tasarımları ile birçok yerde rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle görsel açıdan oldukça hoş bir görünüm sunan sahne perdesi modelleri, aynı zamanda çok uygun fiyatlarla elde edilebilmektedir.

Profesyonel Bir Anlayışla Özel Üretim Ve Montaj

Günümüz yeni nesil tasarım harikası motorlu ve motorsuz sahne perdesi ürünleri, her zevke hitap eden farklı seçenekler sunmaktadır. Konsepte uygun şekilde sergilenecek sahneye özel olarak tasarımdan geçer. Ücretsiz keşif sayesinde mekan için gerekli olan çalışmalar yapılarak buna göre üretim sağlanır. Daha sonra profesyonel bir hizmet çatısı altında gerçekleştirilen kurulum sayesinde, işlem kısa süre içerisinde tamamlanarak rahatlıkla değerlendirilebilir.

Zengin Tasarım İle Özel Sahne Perdeleri

Sergilenecek olan çalışmalara bağlı olarak günümüzde değişik renk ve desen tasarımı ile farklı modeller üzerinden, sahne perdesi çeşitleri tercih edilebilir. Özellikle kalite bakımından rahat bir kullanım imkanı sağlayan ürün, teknolojik yapıları sayesinde perdenin düzenli şekilde açılıp kapanmasında fırsat vermektedir.

Sahne anında en ufak bir sorun yaşamadan ürünler değerlendirilebilir. Özellikle tiyatro dünyası için büyük bir öneme sahip olan dekoratif sahne perdeleri, sahneleri birbirinden ayırabilmek adına çok fazla kullanılmaktadır. Birinci perde ve ikinci perde ile üçüncü perde gibi farklı bölümlere ayrılan tiyatro oyunları için güvenilir şekilde kullanım imkanı elde edilebilir. Sade tasarımların yanı sıra simli ve renkli model seçenekleriyle, tiyatro dünyasının en önemli dekoratif yapıları arasında yer almaktadır.