Motorlu Perde

Hem dışarıdan hem de evinden gözüktüğünden dolayı evin güzelliğini ortaya çıkaran ve tamamlayan en önemli eşyalardan biri perdedir. Perdeler, bazen dışarıdan gelen fazla güneş ışığı ve ısının bazen de içerisinin dışarıdan görünmesini engellemek için kullanılır. Birçok model ve tasarımda motorlu perde çeşitleri bulunmaktadır.

Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesi ve her şeyin teknoloji ile birleşip otomatikleşmesi perdelere de yansımıştır. Böylece evinde modern bir görünüm isteyenler, daha da modern bir görünüm elde etmek için motorlu perde seçmektedirler. Sebebi ise teknolojinin kullanılmasıdır. Zebra, stor veya diğer pek çok çeşitte kullanılabilir ve kişilerin zevklerine hitap edebilir. Motorlu perde sayesinde eskiden olduğu gibi perdenin yanına gitmeye gerek kalmadan kumada ile birlikte istenilen miktarda açılabilir veya kapatılabilir. Sundukları pratiklik sayesinde ise son derece ilgi görmektedir.

Nerelerde Kullanılabilir?

Motorlu perde, sadece ev ortamları için üretilmemiştir. Oldukça geniş bir kullanım yelpazesi bulunmaktadır. Kişi, dilediği ortamda kullanabilir. İster kafelerde ister ofislerde, otellerde ister konferans salonlarında olduğu gibi bahçe benzeri dışarı mekanlarda da motorlu perde kullanılabilir. Her mekanda rahatlıkla kullanılması kişiler arasında yaygınlaşmasına sebep olmuştur. Kullanmak istediğiniz mekanın büyüklüğüne uygun olarak motorlu perde tasarlanabilirler. Ayrıca motorlu perde modellerinde sınırsız renk ve kumaş seçeneği bulunmaktadır.

Rahat Kullanım, Kolay Temizlik

Motorlu perdelerde bir kontrol mekanizması bulunmaktadır. Bu mekanizma sayesinde kişilerde kolay bir kullanım sağlar. Kontrol mekanizmasının düğmeler sayesinde kontrol edildiği bu perdeler, her mekanda istenilen şekilde yönlendirilebilir. Ayrıca fazla kir tutmamaları en güzel özelliklerinden biridir. Aynı zamanda kolay bir temizlik sunmalarından dolayı da ilk günde ki gibi temiz haline gelebilir.

Motorlu Perde Çeşitleri

Hayatı kolaylaştıran, tek bir tuş ve kumanda aracılığı sayesinde perde açma ve kapamayı pratik hale geldi. Bulunduğu ortama modernlik katan motorlu perdelerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Motorlu stor perde, tenteler, motorlu tül perde, zip perde, motorlu tavan perdesi, motorlu projeksiyon perdesi, sahne perdesi, pergola, motorlu kumaş perde ve katlamalı perde gibi çok sayıda çeşidi ve modeli bulunmaktadır. Birçok çeşit için bizimle iletişime geçin.