Sun Screen Stor Perde

Son yıllarda stor perdeler eski kumaş perdelerin yerini aldı. Yerlere kadar uzanan ya da mandal takmak ile uğraştığınız normal perdeler yavaş yavaş rafa kalkıyor. Stor perdeler gerek kullanım kolaylığı gerekse de daha hoş bir görüntü sergilemesi nedeniyle daha çok kullanılıyor. Peki en uygun fiyata en kaliteli stor perdenizi alabileceğiniz siteyi biliyor musunuz? Stor perde ve motorlu stor perde alanında uzman bir firma olan Perde Mobil sitesi tüm perde ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Birçok motorlu stor perde çeşidi satışı yapılan sitede istediğiniz renk ve desende perde bulabilirsiniz.

Motorlu Stor Perdeler

Stor perdeler kullanımı ve temizliğinin kolaylığı nedeniyle çıktığı günden bu yana oldukça sevildi. Stor perde çeşitlerinden olan motorlu stor perde ise özellikle iş yerlerinde kullanabileceğiniz perde çeşitleri arasında yer alıyor. Sitede satılan motorlu stor perde çeşitleri oldukça şık görünümü ve kolay çalışma özelliği ile dikkat çekiyor.

Güneş çıktığında kolaylıkla perdeyi açabilecek ve gün ışığından daha fazla yararlanabileceksiniz. Ayrıca bu perdeleri istediğiniz zaman evinizde de kullanabilirsiniz. Motorlu stor perde özellikleri bakımından da beğenebileceğiniz bir perdedir. Akıllı telefonunuz sayesinde perdenizi oturduğunuz yerden bile kontrol edebileceksiniz. Ayrıca cep telefonunuzla perdenizi evinizin dışından da kontrol edebilirsiniz.

Motorlu Perdelerin Çeşitleri

Bu tip perdeler perdenizin içinde yer alan mekanizmalar sayesinde çalışır. Perdenizin içinde bulunan bu mekanizmalar uzun yıllar boyunca arıza yapmaz. Kumandanız ile, akıllı telefonunuzla ya da perde üzerindeki düğme ile perdenizi kolayca açıp kapatabilirsiniz. Motorlu stor perde sisteminde şarj edilebilen bataryayla çalışır.

Yani şarjlı olduğu için ortalıkta dolaşan kablolar görmezsiniz. Ara sıra şarjını kontrol etmeniz perdenizi kullanabilmeniz için yeterli olacaktır. Bu akıllı perdelerin sitede birçok çeşidi bulunuyor. Temizleme kolaylığı olan bu motorlu perdeler stor haricinde jaluzi ve katlamalı olarak da çeşitlere sahiptir.

Satış Sonrası Garanti

Siteden satın alacağınız perdelerde en çok dikkat ettiğiniz şey garantidir değil mi? Siteden satın alacağınız ve evinizde montajı yapılan tüm perdeler tam beş yıl firmanın garantisi altında bulunuyor. Üstelik siteden alacağınız her perde çeşidinde on iki taksit yaptırabilirsiniz.