dijital baskılı stor perde

Dijital Baskılı Perde

Eski perde alışkanlıklarının neredeyse temelinde değiştiği günümüzde birçok farklı perde modeli ve perde sistemi ortaya çıkmıştır. Akıllı perde adı da verilen motorlu perde sistemlerinden farklı model ve tasarımlara kadar perde sektöründe birçok yenilik ortaya çıkmıştır.

Teknolojinin de ilerlemesi ile birlikte uzaktan umanda ya da cep telefonlarına bağlı olarak kontrol edilebilen perdeler model seçenekleri açısından da oldukça zenginleşmiştir. Stor, zebra, jaluzi ve daha birçok model evlerde, iş yerlerinde, kafeterya ve restoranlarda, otellerde ya da okullarda hayatın her alanında karşımıza çıkmaktadır.

Perdede Özgür Tasarımlar

Tasarım alanında da eski perde model ve seçeneklerinin çoktan aşıldığı günümüzde oldukça özgür ve şık tasarımlar ortaya çıkmıştır. Bu tasarımlar hemen hemen her farklı tarz ve stile hitap edebilecek kadar zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Farklı desenler, renkler ve kumaş dokularının kullanılması ile birbirinden farklı ve özgün perde tasarımları yapılmaktadır. Bu özgün tasarımlardan bir yenisi de dijital baskılı perde modelleridir. Hatta kişiye özel de yapılabilen dijital baskılı perdelerde sizin ve sevdiklerinizin fotoğrafları perdelerinize renk katabilmektedir.

Kişiye Özel Dijital Baskı

Kişiye özel dijital baskı yöntemi ile perdelerinizin tasarımını ve estetiğini kişiselleştirebilirsiniz. Perdelerinizin üzerine sevdiklerinizin fotoğraflarını ya da beğendiğiniz herhangi bir görseli bastırabilir ve yaşam alanlarınızı daha kişisel ve daha samimi bir hale dönüştürebilirsiniz. Ya da kataloglarımızda yer alan şehir, hayvanlar, gıdalar ya da manzara görsellerinden birisini seçerek eviniz ya da iş yerinizde kendinize özel bir tarz ve stil yaratabilirsiniz.

Dijital Baskılı Perdenize Neler Bastırabilirsiniz?

Motorlu perde sistemleri olarak bilinen kumandalı perdelerinize dijital baskı yaptırmaya karar verdiğinizde;

  • Aile fotoğrafınızı
  • Tuttuğunuz takımın logosunu
  • Firmanızın logosunu
  • Manzara ve şehir görsellerini
  • Beğendiğiniz bir tablo görselini ve daha fazlasını bastırabilmeniz mümkündür.

Motorlu perde satışı yapan firmamızı arayarak bu konuda profesyonel bir destek alabilirsiniz.

dijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdedijital baskılı stor perdeZebra PerdeZebra PerdeZebra PerdeZebra PerdeZebra Perde