Perdeci zebra perde

Size En Yakın Perdeci

Yerinde perde hizmeti sloganı ile yola çıkan Perde Mobil bir telefon ile evinize yada iş yerinize geliyor, İstanbul ilçe ve tüm semtlerine servisimiz vardı. Araçlarımızda bulunan yüzlerce renk ve çeşit perdeyi ayağınıza getiriyor, uzman ekibimizle size en uygun perdeyi daha ekonomik fiyatlara sunuyoruz. Size en yakın perdeci perde mobil ölçüleri alır fiyatlandırma yapar ve montajı gerçekleştir, geniş ürün çeşitleri ile Stor Perde, Zebra Perde, Motorlu Stor Perde, Jaluzi Perde, Sahne Perdesi, Projeksiyon Perdesi, Motorlu Perdeler, Tül ve Perdelik Kumaşlarla hizmetinizdeyiz.

Motorlu Stor Perde

Tüm Stor Çeşitlerine motor uygulaması ile artık perdeleriniz daha konforlu, Mat Keten Kumaşlar, Blackout  Kumaşlar, Screen Kumaşları Motorlu Stor Perde haline getiriyoruz, dilerseniz perdelerinizi telefon ve tabletlerden istediğiniz her yerden kontrol edebilirsiniz. 5 yıl garanti ücretsiz keşif ve montaj için bizi arayın üstelik % 40 daha ucuz.

Motorlu Perde

İster Zebra Perde İster Stor Perdeler yada Tül Perdelerinizi motorlu ve uzaktan erişime uygun hale getiriyoruz, piyasa şartlarına göre %40 daha ekonomik ve 5 Yıl Sınırsız garantili Motorlu Perde Sistemlerini kuruyoruz. Motorlu Projeksiyon Perde ile hizmetinizdeyiz.

Sahne Perdesi

Manuel yada en çok terci edilen Motorlu Sahne Perdeleri Perde Mobilde %40 daha ucuz ve 5 yıl sınırsız garanti ile, zengin renk seçenekleri ile bir telefon kadar yakınız size. Okullar, Konferans salonları, Tiyatrolar hemen arayın ücretsiz keşif ve montajdan faydalanın.

Yeni Nesil Perdeci

Perde Mağazası Ayağına Kadar Gelsin !

Ücretsiz Sunum ve Montaj İmkanı

Her Zaman ve Daima En Uygun Fiyatlar Perde Mobil’de

 

Rustik Perde

İster ahşap ister metal tüm rustik çeşitleri ile perde mobil %40 fiyat avantajı ile fark yaratıyor, ayrıca rustikleri perde rensoları ile kombin ediyoruz yüzlerce model ve renk çeşidi ile hizmetinizdeyiz ücretsiz montaj sunum ve keşif için bizi arayın hemen gelelim size en yakın perdeci perde mobil.

0532 307 95 84 

0850 532 1993