Zebra Perde

Perde Mobil yepyeni bir perde satış sitemini siz çalışan ve vakti olmayan müşterilerimize sunuyor, bir telefonla sizin istediğiniz gün ve saate gelen perdeci perde mobil yüzlerce perde çeşidini beğeninize sunuyor, istanbul ve tüm ilçe semtlerine ücretsiz gelen perde mobil % 40 fiyat avantajı ile size hem para hem zaman kazandırır. Artık perde almak için dükkan dükkan perdeci gezmeye son, evinizin ışında istediğin perdeye kolayca kavuş.

Seçkin markalara ait tüm perde çeşitleri artık ayağınıza geliyor, bu ücretsiz servisten yararlanmak için telefon etmeniz ve randevu oluşturmanız yeterli, peşin fiyatına 3 taksit ve 12 aya varan vade imkanı ile bütçenizi etkilemeden hayalindeki perdeye sahip olun.

Perde mobil araçlarında bulunan perde kartelaları ile size geliyor ve ücretsiz sunum yapıyor ve fiyatlandırma gerçekleştiriyoruz, siparişinizi verdikten 3 gün sonra temiz ve kaliteli bir şekilde montajı yapıyoruz.

Perde Mobil gereksiz mağazacılık maliyetlerinden kurtuldu ve size ekonomik yoldan perde satışını vadediyor, Sloganı yeni nesil perdeci olan perde mobil evinizin veya iş yerinizin dekoruna uyan perdeleri seçmenize de yardımcı oluyor. Perdeci ye ihtiyacınız olduysa bizi arayın hemen gelelim.

Perdeci

Stor Perde

Zebra Perde

Jaluzi Perde

Cam Balkon Perdesi

Dikey Tül Perde

Sahne Perdesi

Motorlu Perde Sistemleri

Rustik Perde Dijital

Baskılı Perde

Screen Stor Perde

Blackout Perde