motorlu stor perde

Motorlu Perde Sistemleri Perde Mobil’den Seçilir

Doğrudan kullanıcı müdahalesine gerek olmaksızın gerçek mekanizmalı perdelere motorlu perde sistemleri denilmektedir. Perdelerin kontrolü için ya bir butona basmanı ya da uzaktan kumanda kullanmak yeterlidir. Uzak mesafelerden bile uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen bu sistemlerde perdenin mekanizmasına göre perdenizi ister yanlara açabilir isterseniz aşağı yukarı hareket ettirebilirsiniz.

Motorlu Perde sistemlerinin Kullanım Alanı

Motorlu perde sistemleri tüm mekanizmalı perdelere uygulanabilir. Kullanımı oldukça kolay olan bu perdeleri tüm yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz. Zengin model seçeneği ile motorlu perde sistemlerini evinizdeki tüm alan ve odalarda kullanabileceğiniz gibi iş yeri ve ofis gibi alanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uzaktan Kumanda Avantajı

Uzaktan kumandalı perde sistemlerinde motor tercihi fonksiyonellik olarak da kullanıcılar için büyük bir pratiklik sağlamaktadır. Kumandanız ile aynı anda birden fazla perdeye komut verebilir ya da kumandanızda bulunan seçeneklerden birisi olarak perdelerinizi ayrı ayrı çalıştırabilirsiniz. Özellikle yüksek pencerelerde, konferans salonlarında, hava alanları ve terminallerde, sinema ve tiyatro salonlarında, okul, otel ve restoranlarda tercih edilen uzaktan kumandalı perdeler bu alanlarda büyük kolaylıklar yaratmaktadır.

Motorlu Perde Sistemleri Siparişi

Tüm mekanizmalı perdelere uygulanabilen, uzaktan kumandalı ya da butonlu kullanılabilen motorlu perde sistemleri konforlu, kullanışlı ve uzun ömürlü özellikleri ile perdeci olarak biz Perde Mobil tarafından tavsiye edilir. Motor perde sistemleri satın almak için mobil perde siparişi formumuzda adres bilgilerinizi vererek aradığınız perdeyi evinizde birlikte seçebiliriz.