Screen Stor Perde

Perde Çeşitleri Ve Özellikleri

Potansiyel alıcılar perdeci kataloglarına tıklayabilir ve online mağazalarda kendi beğenilerine en uygun perde modellerini inceleyip sipariş edebilirler. Evlerin her odasında takılabilecek, son derece estetik ve uzun ömürlü olan bu perdeler aynı zamanda ofis dekorasyonlarında da tercih edilmektedir. Söz konusu perdeci adreslerinden temin edilen ürünler tahmini olarak 3 iş günü içerisinde yeni sahiplerine gönderilmektedir.

 Stor Perdeler ve Kullanım Avantajları

Stor perdeler son on yıl içerisinde herkesin ilk tercihleri arasında yer almaya devam ediyor. Gündüzleri tül ve geceleri perde olarak kullanılan bu özel perdeci aksesuarları çift yönlü bir kullanım avantajı sunmaktadır. Gündüzleri güneş ışığının en doğal ve rafine şekilde içeri girmesini sağlar. Bu sayede oda ve ofis aydınlatmaları başka hiçbir aydınlatma gerecine gerek duyulmadan yeterli oranda ışıklandırılır. Geceleri ise tek bir dokunuş ile beraber anında perdeye dönüştürülebilir. Son derece ekonomik olan stor perdelerin temizliği de aynı oranda pratiktir. Makineye gerek kalınmadan bir kimyasal temizleyici ve bez yardımı ile dakikalar içerisinde temizlenebilir.

 Jaluzi Perde ve Satın Alma Avantajları

Aynı perdeci noktalarından satın alınabilecek bir diğer ürün jaluzi perde adı ile biliniyor. Yüzde kırklara varan fiyat avantajı sayesinde cep dostu olarak nitelendirilen bu ürünler her bütçeye uygundur. Söz konusu mağazalardan sunum hizmetleri ücretsiz olarak alınabilir. Aynı zamanda montaj işlemleri için de ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Taksit imkanı da alıcılara sunulan bir diğer satın alma avantajıdır. Peşin fiyatına toplamda 3 aya varan taksitler yapılıyor. İnternet online forumlarını dolduran alıcılar anında randevu alabilir. Bu formlarda istenen bilgiler arasında ad – soy – telefon- mail yer almaktadır. Hangi perde türüyle ilgilenildiği de ek olarak belirtilmelidir.

 Satışta Olan Diğer Perde Çeşitleri

Kataloglarda yer alan seçenekler sadece stor ve jaluzi perdeleri ile sınırlı değil. Bunun yanı sıra screen stor perde adı verilen son derece dekoratif ve dayanıklı perde çeşitleri de uygun fiyatlarla temin edilebilir. Sinema keyfini eve taşıyan projeksiyon cihazlarının perdeleri de aynı kataloglardan incelenebilir ve beğenildiği takdirde anında sipariş edilebilir. Her bir perdenin garanti süresi 2 yıldan başlamaktadır.