Motorlu Perde

Size Gelen Perdeci, istediğiniz perde modelleri ayağınıza gelsin.

Perde Mobil bir telefonla size en uygun perde modellerini ayağınıza getiriyor, perdeci ihtiyacınız olduğunda artık mağaza mağaza dolaşmaya son İstanbul ve tüm ilçelerinde bu hizmetten kolayca faydalanabilirsiniz.

Perde Mobil İster Vip ürünler ister ekonomik ürünlerde size % 40 para kazandırıyor, artık perdeci dolaşmaya son. ister arayın ister form doldurun biz sizi arayalım sizin istediğiniz gün ve saate adresinize gelelim, seçkin markalara ait geniş ürün yelpazesiyle her türlü perde ihtiyacınızı karşılayalım, ücretsiz sunum yapıp fiyat çıkaralım ve ücretsiz perdelerinizin montajını yapalım.

Üstelik anlaşmalı 6 kredi kartına peşin fiyatına 3 taksit ve 12 aya varan taksit imkanı ile istediğin perdeye kolayca kavuş Perde Mobil size hem para hemde zaman kazandırır.

Perdecilik sektörüne yepyeni bir satış sistemi sunan perde mobil İstanbul avrupa ve asya yakasına ücretsiz servis imkanı sunuyor.

Artık Perdeci Dolaşmaya Son

Zengin perde çeşitleri ile size geniş bir ürün yelpazesi sunan perde mobil dekorunuza uygun perdeyi bulmanıza da yardımcı olur ve size ücretsiz iç mimarlık danışmanlığı da yapar.

Ayrıca akıllı ev sistemlerine uygun motorlu storlar yada yana açılan motorlu tül ve perde sistemleri yada uzaktan kumandalı yada mobil telefonlar ile kontrol edebileceğiniz perdelere de ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Özelikle çalışan bayanlar yada dükkan dükkan gezmek istemeyen müşterilerimiz veya perde almak için çok fazla zamanı olmayanlar için çok konforlu bir satış sistemi olan perde mobil yeni nesil perdeci sitemini sizlere ücretsiz sunuyor.

Hemen arayın…