screen stor perde

Son zamanların en popüler aksesuarlarından biri olan screen stor perde ürünleri hem reel hem de online mağazalarda satışa çıkarılıyor. Diğer adı sun screen stor perde olan bu aksesuarlar hem evlerde hem de ofislerde kullanılmasıyla geniş dekorasyon seçeneklerini de beraberinde getirmektedir.

Zararlı Güneş Işınlarına Karşı Kesin Çözüm

Filtreleme özelliğine sahip olan screen stor perde ışığın kırılarak içeri girmesini sağlar. Bu nedenle güneşin zararlı olduğu bilinen UV ışınlarına karşı ekstra bir koruma sağlamaktadır. Kullanıldığı ortamlara rafine halde ışık sağladığı için son derece tasarruflu modelleri ihtiva etmektedir. Herhangi bir ışık yakılmasına gerek kalınmadan, salt güneş ışığıyla sun screen stor perde ürünleri talep edilen aydınlığı fazlasıyla sağlamaktadır.

Screen Stor Perdeler Renk Seçenekleri

Alıcılar ilgili kataloglara girerek birçok farklı renk seçeneğini değerlendirebilir ve beğendiği ürünleri favorilere ekleyebilir. Favori listesinde yer alan sun screen stor perde çeşitlerinde renk sınırlaması yoktur. Krem, gri ve beyaz gibi açık renkler genellikle ofis ve benzeri iş yerlerinde tercih edilmektedir. Ancak bunun yanı sıra yeşil, mavi, sarı ve turuncu gibi alternatif renkler de fiyat farkı ödenmeksizin anında satın alınabilir.

Sun Screen Stor Perdelerin Kullanım Avantajları

Tamamen ithal olan screen stor perde ürünleri birçok farklı kullanım avantajını alıcılara sunuyor. Bunların başında anti-bakteriyel olma özelliği geliyor. Kiri göstermeyen ve son derece pratik ölçülerde temizlenme imkanı sunan perdeler ev kullanımları için de idealdir. Sadece bir bez ve kimyasal temizleyici vasıtasıyla günlük temizlikler dakikalar içerisinde tamamlanabilir.

Ürün içeriğinde yer alan Pvc malzemeleri perdelerin çok daha uzun ömürlü kullanılmasını olanaklı hale getiriyor. Garanti süreleri 2 yıldan başlayan aksesuar kullanım talimatlarına dikkat edildiği takdirde çok daha uzun sürelerde ev dekorasyonlarına eşlik edebilir. Güvenli kullanımlar için de ideal olan perdeler alev almaz özelliği ile birlikte müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Kumaşların her biri özel bir geçirgenliğe sahiptir.

Sun Screen Stor Perdelerde Satın Alma Seçenekleri

Online mağazalarda beğenilen stor perdeler anında sepete eklenebilir ve sipariş tamamlanabilir. Hızlı teslimat ile beraber 3 iş günü içerisinde Türkiye’nin tüm şehirlerine gönderilmektedir. Peşin fiyatına 3 taksit imkanı da sunulan avantajlar arasında yer alıyor.