Zebra Perde

Günümüzde artık teknoloji ve dijital sistem o kadar gelişti ki istediğimiz her şey bilgisayar veya mobil üzerinden saniyeler içerisinde sahip oluyoruz. Dekorasyon, yiyecek içecek, hizmet sunumu ve daha bir çok şey zamanımızdan almadan kolaylıkla ulaşabiliyoruz.

Evimizin dekorasyonunu ele alırsak örneğin perde seçmek; seçilmesi, beğenilmesi, ölçü alınması aslında çok zahmetli bir iş olmasına rağmen perdeci zahmetsizce parmaklarımızın ucunda zaman israfı yapmadan sipariş verebiliyoruz.

 Sistem Nasıl Çalışıyor?

Bu hizmeti veren site linkine tıkladığımızda internet alışveriş dünyasına girmiş oluyoruz site üzerinden istediğiniz perde ve perdeci bize hizmet vermeye başlıyor. Müşterilerin çok daha ekonomik ve düşük maliyet ile kaliteli kumaşlardan perde seçimi elimizin altında, hızlı, kaliteli ve sonuç odaklı çalışıyor.

Maliyetlerin düşük olması standart dükkan maliyetleri olmadığı için olumlu, ekonomik satış fiyatları karşımıza çıkıyor.Site olarak çalışılan tüm seçkin markalara ulaşabiliyoruz. Ayrıca en yakın perdeci yönlendirme sağlanıyor bir telefon kadar yakın. sipariş alınıyor ve çok kısa sürede evinize teslim.

 Hangi Ürünleri Kapsıyor?

Ev ve ofis tüm perde ürünlerini geniş yelpazede görmek mümkün.Geleneksel perde,modern perde, zebra perdelerden ofis içi gerektiren motorlu perdeler,motorlu stor perdeler,sahne perdeleri,projeksiyon perde ,blackout perdeler perdeci tarafından hizmete sunulmaktadır. İstediğiniz çeşit perde siparişi vermek için sadece site üzerinden randevu almak yeterlidir. Seçtiğiniz perdeci hemen ilgili talebe yanıt verecek ve gereken tüm ihtiyacı son derece titizlikle karşılayacaktır.

 Bir Tıkla Perdeniz Hazır

Randevu alınarak ulaştığınız firma yetkilisi istek ve ihtiyaçları tespit etmek için ücretsiz keşif randevusu verir gereken ölçüler alındıktan sonra istenilen kumaş ve çeşitlere sadık kalınarak perdeler dikilir ve hazırlanır sonrasında yine ücretsiz olarak kurulumu sağlanacaktır. Kurulum sonrası destek yine garanti kapsamında devam edecektir. Piyasada bulunan perde satış noktalarından çok daha ekonomik ve uygun fiyatlarla ihtiyaca cevap vermesi bu sistemin en güzel noktalarından biridir. Günlerce perde çeşitlerini gezmek , zaman harcamak yerine evinizin konforu içerisinde isteklerinize bu sistemle cevap verilmesi zamandan büyük tasarruf sağlayacaktır.

 Konforun Tanımı

Bilgisayar veya Mobil üzerinden ulaşılması ve işlem yapılması çok kolaydır. Sadece bir tıklama ile perde dünyasının kapısı size açılacaktır.

Stor Perde

Zebra Perde

Motorlu Stor Perde

Motorlu Perde Sistemleri

Tül ve Perdelik Kumaşlar

Rustik Perde

Jaluzi Perde

Screen Stor Perde

Cam Balkon Perdesi

Dijital Baskılı Perde

Dikey Tül Perde

Sahne Perdesi

Projeksiyon Perdesi

Blackout Stor Perde