stor perde

Günlük hayatta nasıl ki bir gelinin süsü gelinliği ise evlerinde en çok dikkat edilen ve eve ayrı bir güzel hava ve zarafet katan süsü şüphesiz kullanılan perdeleridir. İşte bu nedenle evde kullanılan perdenin yapımı, renginin ev ile uyumu, kullanım kolaylığı, modernliği ve şekil olarak güzelliği büyük önem taşımaktadır. Bu eksende her eve ayrı bir güzellik katan perde çeşitlerimiz ile her kesime ve mekana kolaylıkla hizmet sağlamaktayız.

PERDE ÇEŞİTLERİMİZ

Yapılan bir çalışma ve hizmetin en önemli özelliği ve topluma daha fazla ulaşması doğal olarak verilen hizmetin çeşidine ve her isteğe seslenebilecek bir nitelikte olmasına bağlıdır. İşte bu eksende kendi bölgesinde uzun yıllar hizmet veren perdeci olarak alanda uzmanlaşmaya büyük önem vermekteyiz. Nitekim bu durum da, doğal olarak yapılan perdecilik işlemlerinde her kesime hitap edebilme ve her kesimin istediği hizmeti sağlayabilme olanağını bulmamıza katkı sağlamaktadır.

Perde çeşitlerimizde uzun yıllar yaptığımız hizmette edindiğimiz bilgi ve tecrübeye bağlı olarak sürekli olarak gelişen ve değişen modaya uygun ve en güzel desen ve renkler ile kaliteli malzemeden yapılmış ürünlerden seçilmektedir. Bu durum zevkine seslenen perdeyi istediği renk ve tasarımla bulmasını sağlar.

Perde çeşitlerimizin diğer bir özelliği ise manuel, klasik, modern, sade, motorlu perde ve daha nice çeşitlerin bulunması, perdeci olarak hizmet verdiğimiz bölgede en çok tercih edilen kurum olmamızı sağlamaktadır.

PERDECİLİKTE KURUMSAL OLARAK SAĞLADIĞIMIZ HİZMETLER

Uzun yıllardan bu yana yaptığımız perdecilik mesleğinde birçok farklı hizmet koluna ve geniş bir alana yayılmış bulunmaktayız. İşte bu gelişim ve yayılmaya bağlı olarak kendi perde tasarımlarını oluşturabilmede kendi kendine yeten bir kurum olmakla beraber birçok merkezde bayilik hizmeti de vermekteyiz.

Yapılan her işlemde müşteri memnuniyetini en üst safhaya taşıyan kurumumuzda yerinde perde hizmeti verilmekle beraber, evlerin veya perdenin istenildiği mekanın yapısına göre müşteriye yönlendirme ve danışmanlık yapılarak en kaliteli hizmetlerde sağlanırken takılan perdeler garanti altına da alınmaktadır. Bu durum kullanıcı hatası dışında kalan tüm sorunları verdiği ürüne güvenerek veren perdeci olarak bizim markalaşmamızı sağlamakla beraber her kesimin birbirine önerdiği bir perdeci olarak geniş bir alanda hizmet verebilmemizi de sağlamaktadır.