motorlu perde

Akıllı perde olarak da bilinen motorlu perde sistemleri klasik perdelerden farklı olarak herhangi bir şekilde elle müdahale etmeye gerek kalmadan bir kumanda yoluyla perdelerin açılıp kapanmasını sağlayan sistemlerdir. Uzaktan kumanda sayesinde oldukça pratik ve kolay bir şekilde ister tek perdeyi isterseniz birden fazla perdeyi açıp kapama olanağı bulunan sistem özellikle iş yerlerinde büyük bir konfor ve rahatlık sağlamaktadır. Toplantı salonlarında dış çevreden izolasyonu sağlamak için tek bir düğmeyle harika bir izolasyon sağlayabilmek mümkündür.

Motorlu Perde Sistemlerinin Çeşitleri

Motorlu perde sistemleri tüm perde çeşitlerine uyarlanabilmiş sistemlerdir. Dolayısıyla gerek katlanabilir gerek aşağı yukarı gerekse de yana açılan perde sistemleri motorlu sistemlere adapte edilebilmiştir. Bu eksende bakıldığında bugün jaluzi, stor, zebra gibi birçok perde modeli motorlu sistemlerle çalıştırılabilmektedir.

Motorlu Perde Sistemlerinin Mekanizması

Motorlu perde sistemleri perdenin bir mekanizma ile kullanılabilmesini sağlar. Bu mekanizma uzaktan kumanda ya da bir butondur. Bunun için bu perdeler butonlu perdeler olarak da adlandırılırlar. Uzaktan kumanda ya da buton aracılığıyla hareket kabiliyeti oldukça geniş olan motorlu perde sistemleri perdenin aşağı, yukarı ya da yanlara hareket etmesini sağlamaktadır. Ayrıca söz konusu sistem perdelerin kusursuz bir şekilde hizalı ve düzgün durmasını da sağlamaktadır. Şarjlı bir batarya sistemi ile çalışan motorlu perde sistemleri için elektrik kablosuna gerek durulmamaktadır.

En Kaliteli Motorlu Perde Sistemleri

İsterseniz yana açılan isterseniz aşağı yukarı hareket kabiliyeti olan motorlu perde sistemleri ile evinizde konforlu ve modern bir çizgi oluşturabilirsiniz. Uzun yıllardır motorlu perde satışı faaliyeti yürüten firmamızı arayarak siz de eviniz için en özel ve en doğru modele sahip olabilirsiniz. Hem de tüm perde modellerini evinizin konforunda inceleyerek.