tül perde

İstanbul ve tüm ilçelerinde verdiğimiz perde mobil hizmetleri kapsamında siz de ev dekorasyonunda değişiklikler yapabilirsiniz. Mağaza mağaza dolaşmanıza gerek kalmadan ayağınıza gelecek hizmetler sayesinde, yüzlerce kartela arasından aradığınızı bulabilir ve yerinde ölçü alınarak siparişinizi onaylayabilirsiniz.

 Perdeci Ayağınıza Gelsin!

Perde dükkanlarını gezerek kullandığınız mobilyayla uyumlu perde seçmekte zorlanıyorsanız biz sizin ayağınıza gelelim. Mobil olarak verdiğimiz perdeci hizmetleri sayesinde yaşam alanınızla ilgili en doğru kararı yerinde verebilirsiniz.

Farklı perde ve kumaş seçenekleri arasında yerinde seçim yapma avantajını yakalayacağınız mobil hizmetler kapsamında aklınızdan geçen görüntünün camlarınız da gerçek olmasını seyredebilirsiniz. Mağazacılık maliyetlerini ortadan kaldıran hizmetlerimiz maliyet avantajı sağlar.

 Profesyonel ve Yerinde Montaj Hizmeti

Perde seçerken hayal gücünüzü zorlamadan en doğru kararı vermenizi sağlayan perde mobil hizmetlerinde tek tıkla ya da telefonla ulaşabilirsiniz. Vereceğiniz adrese yönlendirilecek olan gezici ekipler, yanlarında getirecekleri kartela ve malzemelerle siparişinizi tamamlar.

Zaman kaybetmeden üretime geçen siparişiniz en kısa zamanda tamamlanır ve monte edilir. Yeni nesil hizmetlerde müşteri beklentilerine odaklanan perdeci hizmetleri sayesinde hayalinizdeki dekorasyonun gerçek olmasını sağlayabilirsiniz.