Perdeci

Ev ya da iş yerlerinin farklı amaçlar doğrultusunda karartılması için blackout stor perde modelleri, son dönemlerin en özel parçasıdır. Pratik bir yapı sağlayan ve kolay kullanım imkanı sunan bu ürünler birçok yerde değerlendirilebilir.
– Evlerde
– Ofislerde
– Hastanelerde
– Sınıflarda
Bu ve benzeri daha birçok alanda blackout perde modellerini güven içerisinde kullanmak mümkün. Ayrıca korniş alanı bulunsun veya bulunmasın, tavan veya duvara profesyonel bir anlayışla uzman kadro eşliğinde montajlanabilmektedir.

Karanlık Bir Ortam Yaratan Özel Blackout Perde Ürünleri

Kaliteli malzeme yapısıyla özel bir tasarımdan geçen blackout stor perde, değişik amaçlarla mekanda istenilen karanlık ortam oluşturmaktadır. Aynı zamanda dekoratif bir yapan sağlama imkanı tanıyan bu ürünler, her mekanın konseptine ve eşyalara bağlı olarak özel bir uyum sunuyor.

Özel mekanizması sayesinde kolayca açılıp kapanabilen ürünler, güneşinden faydalanabilmek için istenilen seviyeye getirilerek bırakılabilmektedir. Hem stor hem de kumaş perde tasarımı üzerinden her zevke hitap eden farklı seçenekler tercih edilebilir. Özel olarak ücretsiz keşif ile birlikte ölçülendirme yapılarak buna göre blackout perde ürünlerinin tasarımı gerçekleştirilir.

Kullanışlı Bir Yapıyla Üretilen Özel Blackout Perdeler

Ev ya da iş yerlerinde farklı odaların karartılması gerektiğinde, blackout stor perde ürünleri birebir fonksiyonel bir yapı sağlamaktadır. Özellikle güneş ışığının yeterli derecede kesilmesi konusunda üstün bir özellik tanıyor. Tatile giderken perdeler çekilebilir ya da güzel bir film izlemek istendiğinde harika bir karanlık ortam oluşturulabilir. Üstelik bu hem gündüz hem de gece farklı zamana de rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. Kullanım amacına bağlı olarak pratik bir yapı sağlayan tasarımlar, özel mekanik sistemleri ile uzun ömürlü bir seçenek sunuyor.

Farklı Özellikleriyle Blackout Stor Perde Çeşitleri

Her mekanın yapısına ve anlayışına uyumlu olarak bu ürünler güvenle kullanılabilmektedir. Üstelik özel kaplama seçenekleri sayesinde dışarıdan gelecek tüm kirleri adsorbe ederek, mekanın daha sağlıklı kalmasına fırsat tanımaktadır. Ayrıca yüzeyindeki özel kaplama sayesinde blackout perde ürünü yalnızca bir bez ile temizleme imkanı sunuyor. Böylece daima temiz kalabilen özel tasarımı sayesinde, değişik boyutlardaki tüm pencerelerde uzun ömürlü kullanım imkanı elde edilebilir.